Як мити кота.

Купання вашого домашньої тварини - іноді просто необхідний ритуал. Наприклад, ваш чотириногий друг попав в канаву на дачі або вимазався в горщику із землею. Як бачите, незважаючи на те, що в більшості випадків кішки цілком справляються зі своєю гігієною самі, за допомогою слини і шорсткого язичка, можуть виникнути ситуації, коли допомога вас і шампунів можуть бути необхідними. Отже, як мити кота?
Інструкція
1
По-перше, переконайтеся, що ваша тварина здорово. Пріболевшім звірку купання не може піти на користь, він застудиться ще більше. Тим більше це досить дивна і незвична процедура для кішок, навряд чи варто піддавати хвору тварину такому стресу.
2
не купайте кота менш, ніж через 4 години після прийняття їжі. Тварині з повним шлунком купання може надати дуже багато дискомфорту і стати причиною проблем з травленням.
3
Підготуйтеся до такого ритуалу ґрунтовно: вам знадобляться 2 рушники. Обидва - теплі і махрові. Одним ви укутати вашого звіра після процедури купання і промокнете зайву вологу, а друге, трохи менше, варто постелити на дно ванни - кішка або кіт почуватимуться на такий "грунті" набагато впевненіше.
4
Наповніть ванну теплою водою, її температура повинна бути близько 39-40 градусів. Рівень води повинен бути приблизно до лопаток кішки, більше набирати не можна - якщо ваш вихованець почне активно вириватися, вода може потрапити в вуха, а це надзвичайно небезпечно, так як вуха у котів - надзвичайно чутливе місце. Вода не повинна бути прохолодною, так як кішка або кіт можуть застудити внутрішні органи. Пам'ятайте, що і звичайна температура тіла здорової тварини трохи вища, ніж температура тіла людини.
5
Ви зобов'язані підійти до вибору шампуню дуже відповідально. По-перше, забудьте ідею про те, що кота або кішку можна мити шампунем або милом для людей, порожній навіть самими м'якими. Якщо людська шкіра і волосся створені для того, щоб їх регулярно мили, то котяча шерсть - ні, і такими засобами ви змиєте всі захисні ліпіди з волосків і епідермісу. Вибирайте м'який шампунь спеціально для кішок, він може бути як ph-нейтральним, так і на натуральній основі, наприклад, або яєчної. Не підходить кішкам і шампунь для собак, навіть самих маленький і Мягкошерстний, вони також змивають захисний ліпідний шар з шкіри і шерстки.
6
Ні в якому разі не давайте щойно вимитому тварині розгулювати з мокрою шерстю в прохолодному приміщенні, а вже тим більше на протязі! Воно вмить застудиться. Шерсть потрібно акуратно і ніжно підсушити пухнастим рушником, помістити кота абикуди ближче до обігрівача, а потім пройтися по шерсті гребінцем з рідкісними зубцями - так тварина висохне ще швидше.
Зверніть увагу
Перший раз помити кота, якому рік або більше дуже складно, т.к. це буде просто шок для тварини, і впоратися з ним вам навряд чи вдасться самотужки. Доведеться тримати його всією родиною, при цьому кіт буде вириватися, кричати дурним голосом, дряпатися і т.д. Загалом, щоб уникнути всього цього кошмару починати миття потрібно в ранньому віці і мити 5-6 разів на рік.
Корисна порада
У цій статті описані три способи, як помити кота без особливих проблем. Всі знають, що коти купатися не люблять, і помивка може перетворитися на цілу котячу драму. Кот кричатиме несамовитими криками (не інакше господар вирішив його втопити), дряпатися і вириватися. 1. Традиційний спосіб, як помити кота. Купати кота належить у воді з миючим засобом, краще удвох.
Зазвичай кішки самостійно стежать за своєю чистотою, а маленьких кошенят вилизує мати. Але часом трапляються такі несподіванки, коли кошеня доводиться обов'язково мити. Ці маленькі непосиди примудряються влізти в бруд або фарбу, вимазатися цілком в їжі або відходах.
Вам знадобиться
  • - спеціальні миючі засоби для кошенят
  • - махрові рушники
  • - ківш
Інструкція
1
Представники сімейства котячих не дуже шанують водні процедури, тому потрібно правильно мити кошеня, щоб не злякати його й не нашкодити його організму.
2
В першу чергу перед купанням потрібно подбати про очі і вушках кошеня. Щоб уникнути роздратування очей від потрапила мильної води або піни, перед купанням потрібно закапати в них очні краплі. Вушка можна заткнути ватяними тампонами, які запобіжать попаданню всередину води.
3
Для купання кошенят потрібно використовувати спеціальний шампунь. У нього знижений піноутворення та більш низький рівень кислотності.
4
Підготуйте ємність з водою для купання кошеня і ємність з водою, якою будете змивати мильну воду. Налийте в ємність для купання води стільки, щоб вона доходила стоїть кошеняті трохи нижче грудей. На дно ємності покладіть махровий рушник, стоячи на ньому, тварина буде відчувати себе більш комфортно.
5
Вода для миття кошеняти повинна бути приблизно 39оС, а для ополіскування трохи прохолодніше.
6
Візьміть кошеня однією рукою за передні лапи, а другий за задні і акуратно поставте в воду. Дайте тварині трохи звикнути до води і відпустіть.
7
Шампунь не можна наливати безпосередньо на шерсть тварини. Миючий засіб спочатку налийте і розподіліть на долоні. Потім рукою намильте шерсть кошеняти і злегка помасажуйте шкурку. Правильно мити кошеня потрібно, намилюючи у напрямку росту шерсті.
8
Під час миття спокійним і ласкавим голосом розмовляйте з твариною, це допоможе йому трохи заспокоїтися.
9
Після намилювання візьміть кошеняти однією рукою, а іншою обливайте його чистою водою. Особливу увагу приділіть животику і місцям під лапками - часто вони залишаються, промиті недостатньо.
10
Коли мильна вода буде змита, проведіть рукою по шерсті тварини, як би віджимаючи воду.
11
Загорніть кошеня в рушник і дайте пристрою вбере вологу. Досушити кошеня самостійно.
Зверніть увагу
Як помити кота. + 3статью додав Товстий Кіт (23 січня 2010 в 5:56). Ви б напевно не хотіли, додатково до всього іншого, посковзнутися на мокрій підлозі під вреся купання. Якщо у вашого кота є кігті, то рекомендується надіти щось з довгими рукавами. Якщо кіт любить кусатися, то краще надягти міцні рукавички.
Корисна порада
Так як же швидко помити кота, собаку, крокодила, що не розводячи інтелігентські соплі з приводу ранимою психіки рефлексуючого тваринного? Як стати не гламурної прислугою, а його другом і авторитетним, шанованим союзником, за якого в разі чого Ваш улюблений вихованець кинеться в бій, встане на Вашу захист, а іноді, можливо, заради Вас пожертвує своїм здоров'ям і навіть життям?