Як відкрити магазин автомастил.

Зростаючі пробки на дорогах навіть невеликих міст свідчить лише про одне: кількість автовласників з кожним роком збільшується. Саме тому потреба у доступних витратних матеріалах для обслуговування машин пропорційно зростає. Відкриття спеціалізованого магазину автомастил може стати відмінним стартом для розвитку бізнесу в даній сфері.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - гроші.
Інструкція
1
Виберіть приміщення для магазину. Орієнтуйтеся на сусідство з іншими аналогічними торговельними точками, наприклад, відділами запчастин. Для магазину автомастил не обов'язково вибирати прохідне місце: краще орієнтуватися на доступність точки для автомобілістів, наявності поблизу парковки. Не менш ефективно відкривати подібний магазин і на трасах або виїзді з міста.
2
Знайдіть постачальників автомастил. В даному випадку доцільно або працювати з великими оптовиками, або виходити безпосередньо на виробників або дилерів окремих марок. Як правило, більшість автовласників непогано розбираються в маслах, тому вам необхідно сформувати найбільш повний асортимент. Націнка на автомасла може складати до 70%, однак при цьому ви повинні проводити постійний моніторинг цін. Занадто велика різниця в вартості в порівнянні з конкурентами обов'язково буде помічена покупцями.
3
Введіть послугу заміни масла. Для розкрутки вашого магазину ви навіть можете зробити її безкоштовною для клієнтів, що купили у вас товар. Крім того, ви можете пропонувати кілька категорій супутніх товарів, наприклад, масляні фільтри, свічки. Доцільно розширити асортимент продукції і за рахунок трансмісійних масел.
4
Продумайте стратегію просування вашого магазину. На сьогоднішній день конкуренція в даному секторі досить висока. Крім того, певна частка автомобілів перебуває на сервісному обслуговуванні в салонах, де заміна масла вже входить в пакет регулярних ТО. Саме тому від ефективної реклами і стимулювання збуту залежить успіх вашого магазину. Розміщуйте інформацію про магазин в довідниках, публікуйте рекламу в автомобільних періодичних виданнях, влаштовуйте спільні акції з автомайстерень і СТО.