Як відкрити свої термінали по оплаті.

Мережа платіжних терміналів - ефективний спосіб пасивного заробітку, коли вдало розташована точка оплати різних послуг приносить щоденну прибуток практично без будь-якої участі з боку підприємця.
Вам знадобиться
  • - договір з однією з платіжних систем федерального рівня;
  • - один або декілька терміналів, сумісних з режимом роботи обраної платіжної системи;
  • - оренда однієї або декількох точок розміщення терміналів ( площею 1 квадратний метр);
  • - оператор і технік на штатній основі (для великої мережі).
Інструкція
1
Оберіть платіжну систему, з якою вам буде необхідно укласти договір про співпрацю - можливість заробляти за допомогою терміналів моментальної оплати надають кілька найбільших загальноросійських систем. Теоретично існує можливість створення власної платіжної системи з мережею терміналів, але це бізнес вже зовсім іншого порядку - потрібно маса дозволів та ліцензій, а також великий штат співробітників.
2
Купуйте один або декілька терміналів для оплати. Апарати з налагодженим програмним забезпеченням поставляє та ж платіжна система, з якою ви уклали договір, використовувати термінали інших постачальників ви вже не зможете. Однак навіть апарати одного і того ж провайдера можуть відрізнятися за своєю комплектації - існує можливість вибрати менш або більш стійкі до зовнішніх впливів машини, а також види купюроприймачів (більш-менш надійні).
3
Знайдіть місце, в якому б ви хотіли розмістити свій термінал. Керуватися при виборі місця потрібно низкою міркувань, розраховуючи в першу чергу, чи буде дане розташування вигідним і чи вдасться налагодити роботу терміналу з технічної точки зору. Перший фактор забезпечується високою прохідністю обраного місця, другий - можливістю підключення до електромережі та мережі GPRS.
4
Найміть додатковий персонал в тому випадку, якщо то кількість терміналів, яке ви встановили, ви вже не в змозі обслуговувати самостійно. Для підтримки роботи мережі, що складається більш ніж з п'яти платіжних терміналів, потрібно оператор, який контролює платіжні операції на відстані, а також технік, який усуває несправності терміналів і робить заміну касової стрічки.
Корисна порада
Краще рішення проблеми з виїмкою зібраної за день виручки - це звернення до професійних інкасаторам, тобто в охоронне агентство або банк, що має власну інкасаторську службу.