Як відучити кішку дряпатися.

Кішки за своєю природою хижаки, тому будь-які питання вони намагаються вирішувати за допомогою зубів і пазурів. Коли кусається і дряпається маленьке кошеня - це забавно, коли ж в руку впивається дорослий кіт, то це може закінчиться травмою. Щоб не допустити подібної поведінки, потрібно з дитинства займатися вихованням свого кошеня.
Інструкція
1
Не дозволяйте маленькому кошеняті те, що стали б забороняти дорослому тварині. Якщо ви в перші місяці дозволяєте настрибують на ноги і випускати в іграх кігті, то дорослішаючи, тварина навряд чи зрозуміє причину вашого невдоволення.
2
Якщо в грі з вами кошеня починає дряпатися, необхідно відразу ж припинити гру і строгим голосом осадити загралася малюка.
3
Якщо це не допомагає, легенько клацніть малюка складеною газетою. Кішки не виносять гучних звуків, тому такий прийом буде дуже неприємний для розігрувався бешкетника.
4
Часто разом з кігтями кішки починають застосовувати і зуби. Така поведінка також потрібно присікати з раннього віку. Якщо припинення гри і бавовна газетою не допомагають, то слід заздалегідь приготувати гірчицю і як тільки малюк почне проявляти агресію, вмочити палець в гірчицю і сунути в кусючий рот. Смак гірчиці буде дуже неприємний кошеняті і надовго відіб'є бажання кусатися.
5
Часто за допомогою зубів і пазурів кішки намагаються довести свою перевагу. Цього також не варто допускати, інакше тварина стане некерованим. При спробах вас вкусити і подряпати, різко окрікніте агресора і твердо, але без грубості притисніть кота до підлоги. Потримайте доти, поки тварина не перестане чинити опір. Після чого похваліть і погладьте забіяку.
6
В іграх з кошеням бажано використовувати не власні руки, а іграшки у вигляді бантів на мотузочці або м'ячиків, тоді у вашого малюка не буде спокуси випускати на вас кігті.
7
Якщо тварина полює за ногами, то це теж потрібно присікати з раннього дитинства.
8
Якщо в процесі гри ви все-таки отримали подряпину, то слід відразу ж промити її перекисом водню або іншим антисептиком і змастити йодом. Це необхідно для того, щоб не занести через ранки інфекцію, так як під котячими кігтиками живе величезна кількість різних мікроорганізмів.