Як позбутися запаху тухлої риби.

Як правило, запах тухлої риби переслідує часто наш одяг. І справа не в тому, як часто ви її перете. Головне - правильний догляд. Нескладні народні поради допоможуть вам позбавитися від цієї проблеми.
Інструкція
1
Усунути неприємний запах риби з одягу можна за допомогою прання. Для цього вам потрібно: 2 столові ложки 9% розчину оцту, 2 літра гарячої води, господарське мило. Змішайте оцет з водою. В отриманому розчині замочіть свій одяг на 30-40 хвилин. Після цього гарненько простягає річ з господарським милом. Пам'ятайте: чим шматок господарського мила темніше - тим воно більш лужну і краще видалить всі наявні запахи.
2
Концентрований розчин кухонної солі також допоможе вам впоратися з проблемним запахом тухлої риби. Для цього перед пранням одяг замочіть на 20-30 хвилин. Після чого простягає її в пральній машинці з додаванням звичайного порошку і кондиціонера.
3
За світлим одягом необхідний особливий догляд. На великій тертці натріть шматок господарського мила і розчиніть його в теплій воді. Прокип'ятіть в отриманому розчині вашу одяг протягом 30-40 хвилин. Після цього добре прополощіть її, додавши трохи столового оцту.
4
Позбутися від запаху тухлої риби на одязі можна за допомогою лимонної кислоти. Для цього вам потрібно: 1 столова ложка лимонної кислоти, 10 літрів води. Розведіть лимонну кислоту у воді і заперіть одяг в отриманому розчині. Це досить простий, але ефективний метод. Також лимонну кислоту ви можете замінити миючим засобом або пральним порошком з відповідним запахом. Єдина умова - дотримання пропорцій.
5
І, звичайно ж, не забувайте про правильну сушку білизни. Дуже часто неприємний запах одягу з'являється у погано просушеного речей. Відразу після прання білизна вивішують на балкон чи лоджію. Якщо у вашій квартирі їх немає, і білизну ви сушіть у ванній кімнаті, ні в якому разі не закривайте двері. Пам'ятайте: приміщення, в якому ви виробляєте сушку білизни повинно бути добре провітрюваним.