Як зробити інтернет через тарілку.

В тих місцях, де єдиним засобом виходу у всесвітню павутину є мобільний телефон з функцією GPRS, підключення супутникового Інтернету є єдиною можливістю забезпечити нормальні умови роботи в мережі. А якщо врахувати, що крім доступу в Інтернет супутникове обладнання дозволяє ще й переглядати безліч TV-каналів, стає ясно, наскільки цінним пристроєм є проста і дешева супутникова тарілка, закріплена на стіні вашого будинку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер (ПК, ноутбук, нетбук);
  • - комплект супутникового обладнання (супутникова антена, антенний кабель, мережева карта, конвертер);
  • - кабельна або бездротовий зв'язок;
Інструкція
1
Підключіться до Інтернету, використовуючи наявний вид «наземної» зв'язку - мобільний або стаціонарний телефон, лінію DSL, USB-модем.
2
Скориставшись доступом в Інтернет, зберіть необхідні дані про супутникових провайдерів. Виберіть з них того, послугами якого ви можете і бажаєте скористатися - враховуючи карту покриття транспондера (місцевість, в якій ви проживаєте, повинна знаходитися в зоні дії сигналу). Перевірте, чи не перешкодять навколишні будівлі та дерева прийому сигналу з супутника.
3
Запишіть характеристики сигналу обраного супутника (символьну швидкість, поляризацію, частоту, коефіцієнт FEC). Уточніть параметри необхідного супутникового обладнання - розмір антени, тип конвертера. Останній визначається за частотою сигналу, розмір антени - по карті покриття.
4
Придбайте необхідне супутникове обладнання: DVB-карту, супутникову антену, антенний кабель, конвертер, коннектори.Установіте DVB-карту в комп'ютер, інсталюйте ПО для неї, запустіть програму-тюнінг і введіть в неї параметри сигналу.
5
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму для настройки супутникових антен Satellite Antenna Alignment (SAA). Введіть в неї параметри супутника і координати вашій місцевості. Запишіть видані у відповідь програмою параметри орієнтації антени - кут нахилу і азимут.
6
Встановіть супутникову антену в місці, яке доступне для сигналу з супутника. Закріпіть в кронштейні конвертер і з'єднайте його кабелем з DVB-картою. Скориставшись даними програми SAA, зорієнтуйте антену на супутник. Точна орієнтація здійснюється на підставі параметрів сигналу, що фіксуються програмою-тюнінг DVB-карти. Доможіться, щоб сила і якість сигналу були максимальними.
7
Оформіть передплату на послуги обраного провайдера. Для цього зареєструйтесь на його сайті і зайдіть в свій особистий кабінет. Виберіть тариф і один з пропонованих способів підключення до Інтернету. Введіть у відповідну форму MAK-адресу DVB-карти. Скачайте необхідне програмне забезпечення і дані (IP-адреси і PID-и). Відповідно до наявні інструкцією встановіть програмне забезпечення для обраного способу підключення і налаштуйте програму-тюнінг DVB-карти, ввівши в неї необхідні дані (IP-адреси, PID-и).
8
Здійсніть передоплату за Інтернет-послуги будь-яким з пропонованих на сайті способів. При успішному проходженні платежу перерахована сума відіб'ється в особистому кабінеті, і з цього моменту стане можливий доступ до супутникового Інтернету. Якщо він відсутній, ретельно перевірте всі налаштування. У тому випадку, якщо це не допомогло, зверніться в службу підтримки.