Як повернути гроші за бракований товар.

Купити бракований товар завжди неприємно. А якщо вам відмовляються повернути за нього гроші - тут вже і говорити немає про що: ситуація не надто радісна. Як правильно себе вести, і які документи підготувати, аби повернення грошей за неякісну річ не приніс прикростей?
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - диктофон або відеокамера.
Інструкція
1
Напишіть заяву на повернення грошей за бракований товар і передайте його продавцю. Вкажіть, які у вас претензії до якості купленої речі, коли ви її придбали, прикладіть всі наявні документи (гарантійний талон, чек). Поясніть, що ви хочете повернути товар і отримати назад свої гроші. Зробіть копії наданих вами документів і попросіть, щоб продавець поставив на ваших примірниках відмітку про прийняття претензії.
2
Запам'ятайте дату пред'явлення вами претензії. Грошові кошти за браковану річ вам зобов'язані повернути протягом десяти днів з моменту оформлення претензії. У цей термін включається і проведення діагностики за рахунок магазину.
3
Якщо ви вирішите, що хочете замінити товар, то обмін повинен бути проведений протягом двадцяти днів. Ремонт неякісного товару не може тривати більше сорока п'яти днів. При порушенні продавцем вищевказаних термінів, ви можете стягнути неустойку в розмірі 1 відсотка від вартості товару за кожну добу запізнення.
4
При закінченні гарантії магазину подивіться, не скінчилася чи є гарантія виробника. Якщо ви експлуатували товар правильно, і поломка сталася не з вашої вини, можете звернутися безпосередньо до виробника і зажадати повернути гроші за браковану річ. Однак і тут без експертизи не обійтися.
5
Завжди записуйте прізвище, ім'я, по батькові та посада тих, з ким ви спілкуєтеся. В складних випадках користуйтеся відеокамерою або диктофоном. Це може виявитися корисним при зверненні до суду. Для судового розгляду вам знадобляться копії документів, які підтвердять оплату незалежної експертизи, результати самої експертизи, копія заяви в магазин, копія виданого продавцем відмови.
Корисна порада
Не потрібно їхати самостійно в сервісний центр для отримання свідоцтва про несправності - це повинен робити продавець. Ви можете бути присутнім при проведенні експертизи. Якщо продавець наполягає, що поломка товару - ваших рук справа, то домагайтеся проведення незалежної експертизи. Вона повинна оплачуватися продавцем. Покупець може робити незалежну експертизу за свій рахунок, якщо перша діагностика не підтвердила заводський брак.