Як перевести температуру за Фаренгейтом в Цельсієм. формула Цельсія в Фаренгейта.

Сьогодні вимір температури за шкалою Фаренгейта широко використовується всього в двох країнах світу, а у всіх інших воліють шкалу Цельсія. Однак в силу того, що одна з цих двох країн - США, питання переведення градусів Фаренгейта у градуси Цельсія встає не так уже й рідко. До того ж у літературі англомовних країн сорокарічної (і більше) давності теж присутні згадки температури за Фаренгейтом.
Інструкція
1
Відніміть від температури, виміряної в градусах за шкалою Фаренгейта, число 32, отриманий результат помножте на число 5, а потім розділіть його на число 9. Отримане значення і буде показувати температуру в градусах за шкалою Цельсія, відповідну початкового значення в градусах Фаренгейта. Наприклад, температура 451 ° F відповідає (451-32) * 5/9? 232,78 ° C. А це означає, що будь Рей Бредбері не американці, його знаменитий фантастичний роман-антиутопія називався б не Fahrenheit 451, а Celsius 233.
2
При зворотному перетворенні градусів Цельсія в градуси Фаренгейта важливо не заплутатися - спочатку помножте кількість градусів на дев'ятку і розділіть на п'ятірку, а потім збільште отриманий результат ще на 32 градуси. Наприклад, перерахунок 100 ° C в одиниці шкали Фаренгейта повинен дати 100 * 9/5 + 32 = 212 ° F. Саме така температура, при якій вода переходить в газоподібний стан (пар), якщо її виразити в градусах Фаренгейта.
3
Використовуйте розміщення в інтернеті скрипти автоматичного перетворення градусів Фаренгейта у градуси Цельсія і назад - це спосіб, який вимагає найменше зусиль. Наприклад, перейдіть на сторінку http://convertr.ru/temperature/fahrenheit_degrees і введіть температуру за Фаренгейтом. Нічого натискати для відправки на сервер тут не потрібно, так як всі обчислення відбуваються безпосередньо в вашому браузері, а результат відображається відразу ж. Крім еквівалента введеної вами температури в градусах Цельсія, на цій же сторінці будуть відображені і значення в кельвінах (одиниця виміру температури в системі СІ) і в градусах за шкалою Реомюра (все ще іноді використовується у Франції).
4
Застосуйте калькулятор, вбудований в операційну систему вашого комп'ютера, якщо доступу в інтернет немає. В ОС Windows його можна запустити, наприклад, одночасно натиснувши клавіші win + r, потім увівши команду calc і якшо по кнопці OK. Для перерахунку за допомогою цього додатка використовуйте алгоритм, описаний в першому і другому кроках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P0dhu7_wSTI
Температуру вимірюють в градусах. Однак є дві шкали, найбільш часто використовувані для вимірювання температури - це шкали Фаренгейта і Цельсія. Майже у всіх країнах люди частіше користуються тільки другий шкалою. Але якщо ви збираєтеся в Сполучені Штати Америки, то вам слід знати, що в цій країні повсюдно використовується шкала Фаренгейта . І вам може цілком знадобитися формула, конвертації градусів з Цельсія в Фаренгейт.
Інструкція
1
Принцип роботи шкали Цельсія ґрунтується на точках зміни агрегатного стану води. Тобто температура, при якій вода замерзає, береться за точку відліку і дорівнює 0 градусів за Цельсієм. А якщо вода закипає і випаровується, то ця температура прирівнюється 100 градусам Цельсія.
2
Щоб перевести температуру зі шкали Цельсія в шкалу Фаренгейта , необхідно помножити вихідне число на 9/5 і додати 32.
3
Наприклад, 10 градусів за Цельсієм переведемо в Фаренгейт.10 * 9/5 + 32 = 50 градусів за Фаренгейтом.
Корисна порада
Не важко здогадатися, що зворотний переклад скоюється за допомогою зворотного порядку дій.