Як перейменувати пуск.

Рано чи пізно багатьом користувачам приходить в голову думка про зміну стандартного назви кнопки «Пуск». Штатні засоби операційної системи не дозволяють цього зробити, однак існують інші способи вирішення цієї задачі.
Інструкція
1
Завантажте програму Resource Hacker (ResHacker) з офіційного сайту розробника http://www.angusj.com/resourcehacker/. Цей додаток дозволяє вносити зміни в різні файли, в тому числі і виконувані, тобто з розширенням .exe. Текст, що відображається на кнопці «Пуск» зберігається в системному файлі Windows під назвою explorer.exe. За допомогою завантаженої програми можна змінити цей текст на будь-який інший.
2
Відкрийте каталог C: \ Windows і знайдіть файл explorer.exe. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть зі списку пункт «Копіювати». Після цього знову клікніть правою кнопкою миші по вільному місцю каталогу і виберіть "Вставити". Перейменуйте скопійований файл, наприклад, в explorer1.exe.
3
Запустіть Resource Hacker. Виберіть у меню «Файл» -> «Відкрити». У вікні диспетчера файлів вкажіть створений explorer1.exe. Клікнувши по ньому, натисніть кнопку «Відкрити».
4
Далі за допомогою інтерфейсу програми відкрийте гілку String Table -> 37. У який з'явився в лівій частині тексті знайдіть слово «пуск». Саме воно відповідає напису на кнопці, яку потрібно перейменувати. Змініть «пуск» на будь бажане слово, після чого клікніть по кнопці Compile Script. Далі виберіть у меню «Файл» -> «Зберегти».
5
Відкрийте редактор реєстру. Для цього виберіть "Пуск" -> "Виконати", в полі введіть regedit, натисніть кнопку ОК. Знайдіть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon, після чого в параметрі Shell замість explorer.exe вкажіть explorer1.exe. Перезавантажте систему, щоб внесені зміни вступили в силу.
6
Інший варіант перейменування кнопки «Пуск» полягає у використанні спеціальних програм. Від вас вимагається лише встановити додаток і задати необхідні параметри. Як приклад може виступати програма під назвою SM Завантажте її з офіційного сайту розробника за посиланням http://msoft.my1.ru/load/s_m/1-1-0-21.