Як виростити кімнатний гранат.

Кімнатний гранат, як правило, вирощують із сортового виду карликових рослин. Варто відзначити, що поласувати даними плодами у вас навряд чи вийде, а от здобути у своїй квартирі чудове декоративна рослина на заздрість близьким і рідним - легко.
Інструкція
1
Для початку підготуйте ємність для висадки насіння. Для цього вам підійдуть звичайні пластмасові горщики діаметром 10-15 см. Для вирощування карликового граната не потрібно занадто велика ємність.
2
Грунт для висадки насіння карликового граната підготуйте самостійно. Для цього змішайте пісок з торфом в рівних пропорціях. Насіння засаджують на глибину не більше 1,5 см. Після чого рясно полийте землю і накрийте целофановим пакетом або склом. Ємність поставте на світле тепле місце з температурою не нижче 25 градусів. Саме враховуючи це умова, висадку насіння рекомендовано проводити в червні-липні місяці. Пам'ятайте: схожість насіння відбувається нерівномірно, тому розсаджувати паростки краще через 1-2 місяці.
3
Суміш для вирощування паростків краще взяти наступну: змішайте 1 частину листового перегною, 1 частина дернової землі, 0,5 частини піску і 0,5 частини торфу. Придбати всі компоненти можна в спеціалізованому магазині.
4
Поливати карликовий гранат необхідно регулярно, скорочуючи полив лише в період цвітіння рослини. Але це, у жодному разі не означає, що його необхідно припинити. Земля не повинна пересихати.
5
Забезпечте рослині пряме попадання сонячного світла. На літній період карликовий гранат можна перевезти на дачу або винести на балкон.
6
Уже доросле і зміцніле рослина повинна знаходитися в просторому приміщенні з температурою не більше 20 градусів. Але врахуйте, в період спокою головна умова для нормального вирощування карликового граната - прохолодне місце.
7
Якщо ваше рослина атакували такі паразити як щитівка або павутинний кліщ, першим ділом підвищіть вологість повітря в приміщенні. Листя карликового граната обробіть міцним мильно-спиртовим розчином. Після чого поставте рослину в більш прохолодне місце.