Як закачати ігри через блютуз.

Bluetooth є одним з найзручніших способів передачі файлів з одного пристрою на інший. Здійснити передачу ігор на мобільний телефон за допомогою bluetooth можна як з комп'ютера, так і з іншого телефону.
Інструкція
1
Відкрийте меню телефону, зайдіть в налаштування і знайдіть пункт, який відповідає за включення bluetooth. Натисніть на кнопку активації. Після цього відкрийте налаштування bluetooth і задайте видимість. Виберіть пункт «Бачимо всім» (або «Бачимо завжди»). Це потрібно для того, щоб телефон міг бути пов'язаний з іншим пристроєм для передачі файлів. При бажанні ви також можете змінити ім'я вашого телефону, щоб більш точно його ідентифікувати при пошуку іншими пристроями. За замовчуванням модель телефону є його ім'ям.
2
Якщо гру необхідно передати з іншого телефону, здійсніть з ним ті ж самі дії. Після цього виберіть на ньому файл гри, відкрийте його властивості (функції) і виберіть пункт «Передати». Потім вкажіть, що передача повинна здійснюватися через bluetooth. Буде запропоновано вибрати телефон для передачі файлу зі списку збережених або провести пошук. Якщо в списку немає потрібного телефону, вибирайте другий варіант. Після виявлення пристрою передайте вибраний файл.
3
Для передачі гри з комп'ютера на телефон, здійсніть наступні дії. Якщо в комп'ютері є вбудований адаптер bluetooth, активуйте його. Для цього виберіть "Пуск" -> "Панель керування" -> "Пристрої Bluetooth». Потім клікніть по з'явилася в треї (панелі поруч з годинником) іконці bluetooth правою кнопкою миші та виберіть «Додати пристрій Bluetooth». Запустіть пошук, після його закінчення виберіть виявлений телефон.
4
Щоб почати відправку файлу, клікніть правою кнопкою по значку bluetooth в треї і виберіть «Відправити файл». Далі виберіть необхідний файл і пристрій зі списку. На телефоні натисніть кнопку прийняття файлу. Дочекайтеся закінчення процесу.
5
Якщо комп'ютер не має вбудованого пристрою bluetooth, скористайтеся відповідним підключається адаптером. Встановіть додаток з компакт-диска, перезавантажте систему і вставте bluetooth-адаптер в usb-роз'єм комп'ютера. Запустіть встановлене додаток. Потім клікніть по кнопці пошуку пристроїв. Після виявлення вашого телефону встановіть з ним з'єднання. Введіть однаковий код доступу на телефоні і в програмі. Далі відкриється диспетчер файлів телефону. Закачайте необхідні гри.