Як запустити закачаний гру.

Завантажені з інтернету комп'ютерні ігри найчастіше мають формат образу диску з розширенням iso. Відкриваються вони аналогічно звичайним іграм, запускаються з диска, за винятком процедури монтування образу на віртуальний дисковод.
Вам знадобиться
  • - програма Alcohol 120%.
Інструкція
1
Якщо ви завантажили гру у вигляді файлу формату iso, завантажте також програму Alcohol 120%, якщо такий у вас немає. Найкраще скачайте її з офіційного сайту розробника і після установки зареєструйте її копію. Зверніть увагу, що для роботи з образами диска підійде також програма Nero, вони працюють за схожим принципом і відкривають однакові формати файлів.
2
Запустіть встановлену програму. У розділі віртуальних дисководів создайне нові віртуальні носії, їх кількість повинна відповідати або перевищувати кількість ігор, що встановлюються таким чином. Файл завантаженої гри перенесіть в робочу область Alcohol 120%. Після цього клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Змонтувати на пристрій ..» і виберіть один з новостворених віртуальних дисководів.
3
Якщо не з'явився автозапуск ігри, відкрийте "Мій комп'ютер» і потім той дисковод, на який ви змонтували гру. Клацніть по ньому двічі, якщо нічого не сталося, відкрийте огляд диска з контекстного меню. Виберіть файл Setup і, слідуючи вказівкам меню, інсталюйте програму, вказавши папку для установки. Найкраще вибирати директорію Games на локальному диску.
4
Після установки запустіть гру. Зверніть увагу, що для запуску образ диска повинен бути змонтований на віртуальний привід, в іншому випадку гра може запросити диск для продовження. З тієї ж причини не видаляйте образ диска, з якого проводили інсталяцію.
5
Якщо ви вже пройшли гру, вона вам не сподобалася або ви хочете деінсталювати її з яких-небудь інших причин, просто видаліть її зі списку програм в панелі управління і в меню «Мій комп'ютер» демонтуйте образ диска. Після цього видаліть образ гри, якщо в подальшому не плануєте її установку.
Корисна порада
Чи не завантажуйте неліцензійні версії ігор.