Як зліпити коня. Як зліпити з пластиліну кінь поетапно.

Ліплення коня відбувається так само, як і процес виготовлення будь-якого іншого пластилінового тварини. З шматочків виліплюється тулуб скакуна, голова і ноги, а після все з'єднується воєдино і доповнюється дрібними деталями.
Вам знадобиться
  • - пластилін білого, помаранчевого і чорного кольорів;
  • - пластиковий одноразовий ножик;
  • - сірники або зубочистки для додання пружності ногам.
Інструкція
1
Розімніть білий пластилін, щоб він став більш податливим. Розділіть весь шматочок на чотири частини: одну велику для тулуба, дві поменше для ліплення ніг скакуна і маленьку для голови. Скачайте з частин для ніг ковбаски і розділіть кожну на дві частини. Пам'ятайте, що для ліплення передніх ніг коня потрібно менше пластиліну, адже вони більш тонкі.
2
Виліпити тулуб коня. Воно являє собою ковбаску, яка звужується з одного боку, це буде круп тварини. Вказівним і великим пальцем акуратно відтягніть шию коня з того боку, де ковбаска ширше. Зробіть шию досить довгою. Якщо пластилін недостатньо щільний, призначте до тулубу шматочок сірники і виліплює шию навколо неї.
3
Зліпити голову коня. Вона виглядає як овал, трохи витягнутий з того боку, де у коня щелепу. Вказівним пальцем виліпите надбрівні дуги на голові, акуратно відтягніть два вуха, спрямуйте їх убік носа коня.
4
Сформуйте ноги коня. Якщо матеріал для ліплення занадто пластичний, використовуйте як каркаса сірники або зубочистки. Пам'ятайте, що передні ноги більш стрункі, а задні мають чітко виражене щільне стегно.
5
З'єднайте всі деталі. Розмазують рухами пальців прикріпіть голову до шиї і ноги до тулуба. Переконайтеся, що кінь стоїть на ногах, і вони не підгинаються.
6
Розімніть невелика кількість помаранчевого пластиліну для створення хвоста і гриви. Сформуйте плоский довгий овал, складіть його гармошкою і прикріпіть до голови коня таким чином, щоб частина цієї деталі закривала морду, а інша сходив по шиї. Зліпити хвіст у вигляді подовженої краплі і прикріпіть його до крупу коня.
7
Отщіпніте крихітний шматочок чорного пластиліну, розділіть на дві частини, скачайте кульки і прикріпіть їх на морду, це очі коня. Пластиковим одноразовим ножиком проведіть лінію рота коня.