Як створити власний сайт.

Якщо хтось вважає, що створення власного сайту є складним і трудомістким процесом, він глибоко помиляється. Створити сайт можна буквально за кілька хвилин, для цього не потрібно ніяких спеціальних знань. У той же час, якщо ви хочете мати дійсно свій сайт, вам доведеться витратити на його створення трохи більше часу і розібратися хоча б в основах веб-дизайну.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - доступ в інтернет;
  • - аккаунт в електронних платіжних системах або пластикова карта з деякою сумою на рахунку.
  • - програма Adobe Dreamweaver.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з тим, для якої мети вам потрібен сайт. Якщо вам потрібно просто майданчик для спілкування, і ви не ставите перед собою комерційних цілей, скористайтеся одним із сервісів, що надають послуги безкоштовного створення сайтів.
2
Платою за створення сайту буде розміщення реклами, зазвичай це банер у верхній або нижній сторінці вашого сайту. В деяких випадках рекламу можна відключити за плату порядку ста рублів на місяць. Надані послуги зазвичай цілком якісні, безкоштовні сайти добре працюють і не викликають особливих нарікань.
3
Незважаючи на зручність створення і використання, безкоштовні сайти мають і суттєві недоліки. Якщо ви хочете створити комерційний сайт, його розміщення на безкоштовному сервісі виглядатиме несолідно. Крім того, доменне ім'я сайту буде належати не вам, а предоставившему його сервісу. Нарешті, власники таких сервісів в будь-який момент можуть змінити умови надання своїх послуг, що може поставити вас в складне становище.
4
Саме тому правильніше буде витратити трохи часу і грошей і створити свій власний і абсолютно незалежний проект. Перше, що вам необхідно зробити, це зареєструвати доменне ім'я - тобто ту адресу, за яким вас будуть знаходити в мережі. Реєстрація домену дуже проста, плата складе від однієї до кількох сотень рублів на рік, в залежності від типу домена.
5
Після реєстрації домена займіться створенням сторінок сайту. Використовуйте програму Dreamweaver, це конструктор сайтів, що дозволяє створювати сторінки в візуальному режимі. Потім знайдіть в мережі безкоштовні шаблони і скачайте той, що вам сподобається. Відкрийте шаблон в програмі Dreamweaver і змініть його так, як вам потрібно. Вставте потрібні заголовки, текст, продумайте структуру меню і т.д.
6
Для зручності скачайте і встановіть програму Denwer. Вона дозволить вам переглядати сторінки сайту на комп'ютері так, немов вони вже розташовані на сервері. Всі номери та бази даних працюватимуть, це дозволить вам протестувати роботу сайту і виявити можливі помилки.
7
Створивши сторінки сайту, знайдіть підходящого хостера - компанію, що надає дисковий простір свого сервера для розміщення сайтів. В мережі їх дуже багато, можна знайти цілком якісний хостинг приблизно за 30 рублів на місяць. Реєстрація та оплата (можна оплатити через WebMoney, Яндекс-гроші і т.д.) займає лічені хвилини.
8
Отримавши хостинг, дізнайтеся його DNS-сервера, зазвичай їх два. Зайдіть в панель управління вашим доменом (на сайті, де ви реєстрували домен) і впишіть в настройках DNS-сервера. Після цього залийте файли вашого сайту на хостинг. Пам'ятайте про те, що відразу після вказівки DNS-серверів сайт може не працювати. Пройде від декількох годин до доби, перш ніж ваш сайт почне відкриватися.