Як видалити драйвери Intel. видалити драйвер bluetooth intel.

Видалення драйверів пристроїв відбувається аналогічно деінсталяції інших програм за допомогою спеціальної служби в панелі управління комп'ютером. Однак не завжди видалення драйверів відбувається без певних труднощів.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис з правами адміністратора.
Інструкція
1
Відкрийте панель управління і зайдіть в меню установки і видалення програм. При цьому зверніть увагу, що для виконання подібних операцій на вашому комп'ютері ви повинні володіти правами адміністратора. Зачекайте, поки система вибудує список наявних програм, драйверів і оновлень. Виберіть драйвера Intel в списку програм. Виберіть «Видалення» і, слідуючи вказівкам меню системи, виконайте деінсталяцію. Проведіть перезапуск комп'ютера після видалення драйвера.
2
Якщо у вас не вийшло видалити драйвер Intel звичайним способом, скористайтеся альтернативним. Таке часто буває при деінсталяції драйверів на материнську плату в операційній системі Windows Seven. Це пов'язано з невідповідністю дати випуску драйверів з датою виходу ОС.
3
В цьому випадку зайдіть в диспетчер пристроїв Windows (властивості комп'ютера, на вкладці «Додатково» - верхня кнопка) і виберіть материнську плату або інше обладнання Intel, драйвер якого хочете видалити з вашого комп'ютера. Натисніть на відкат драйвера, після чого їх видалення відбувається в звичайному режимі.
4
Якщо у вас не виходить видалити драйвер Intel з вашого комп'ютера, подивіться в диспетчері завдань Windows, задіяний чи на даний момент він або який-небудь з його компонентів в запущених на даних момент додатках. Це вимагає від вас наявності навичок впевненого користувача комп'ютера. Завершіть процес, який заважає деінсталяції і виконайте видалення драйвера звичайним способом через панель управління.
5
Якщо у вас ще немає таких навичок, виконайте видалення драйвера з безпечного режиму, натиснувши при завантаженні комп'ютера F8. У списку виберіть варіант завантаження в безпечному режимі, після чого підтвердіть його використання у вікні на робочому столі. Видаліть драйвер за допомогою відповідного меню панелі керування.
Зверніть увагу
Після видалення драйверів пристрої можуть працювати некоректно.
Корисна порада
Завжди встановлюйте оновлені версії драйверів.