Як увійти в Skype з іншого комп'ютера. Як зайти в свій skype з іншого.

Увійти в програму Skype з іншого комп'ютера ви можете точно так само, як і зі свого. Однак перш, ніж це зробити, зверніть увагу на мобільні версії даної програми. Ви можете їх використовувати, перебуваючи далеко від вашого комп'ютера і при цьому вам не потрібно буде вводити свої дані в програму на чужому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - програма Skype;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Запустіть програму Skype. Якщо такої немає на комп'ютері, завантажте її, перейшовши в браузері за наступною адресою: http://www.skype.com/intl/ru/home/. При вході введіть дані свого облікового запису (логін і пароль). Чи не зберігайте їх у чужому комп'ютері, якщо не хочете, щоб ваш аккаунт був доступний іншим користувачам.
2
Натисніть на вхід, при цьому всі ваші настройки, список контактів, прив'язка до аккаунту Facebook та інше залишаться колишніми. Виклик робиться аналогічно тому, як ви робите це на своєму домашньому комп'ютері - просто виділіть в списку контактів людини на натисніть на «Подзвонити/Відеодзвінок.
3
Після того, як дана програма вам буде не потрібна для подальшого використання, вийдіть зі свого аккаунта і завершите роботу програму. Якщо ви хочете переконатися, що ваші дані для входу не збереглися в програмі, запустіть її знову і подивіться, яке ім'я користувача та пароль прописані у відповідних рядках.
4
Для того щоб не вказувати свої дані для входу в Skype на чужих комп'ютерах, обзаведіться мобільною версією даної програми. Завантажити її ви можете за наступним посиланням: http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/on-your-mobile/. Виберіть свою модель телефону (або версію операційної системи) і завантажте файл-інсталятор в комп'ютер. Скопіюйте його в пам'ять мобільного пристрою і за допомогою диспетчера файлів запустіть інсталятор.
5
При інсталяції дозвольте додатком відправку викликів і доступ до мережі інтернет. Зверніть увагу, що для використання Skype вам необхідна наявність підключення за безлімітним тарифом, а так само досить висока швидкість доступу. Також якщо ви хочете використовувати мобільний скайп для відеодзвінків, у вас в телефоні повинна бути фронтальна камера.
Зверніть увагу
Щоразу заходячи в Skype з чужого комп'ютера, ви ризикуєте своїм членством.