Як змінити яскравість монітора в ноутбуці. Як змінити налаштування монітора на ноутбуці.

Яскравість монітор може мати під собою як позначення яскравості світлодіодного підсвічування, так і яскравість самого зображення. Обидва ці параметри настроюються досить легко, особливо це стосується нових моделей ноутбуків.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо у вашому ноутбуці передбачена спеціальна клавіша Fn, налаштуйте яскравість монітора за допомогою її поєднання з клавішами стрілок вліво і вправо, зазвичай в першому випадку яскравість ламп підсвічування моніторів стає менше, у другому - більше. Найкраще не встановлюйте максимальну яскравість ламп підсвічування монітора, оптимальним варіантом буде мінус одна позиція від максимально можливого варіанту.
2
Також зверніть увагу на яскравість монітора ноутбука при різних варіантах освітлення. Якщо в кімнаті занадто темно, що не налаштовуйте підсвітку на максимальні позиції, сильний контраст може завдати більшої шкоди зору, ніж збалансована настройка. Також не ставте мінімальний режим підсвічування навіть при використанні батареї.
3
Якщо для кнопок зі стрілками не призначена функція зміни яскравості монітора, пошукайте в вашій клавіатурі клавіші, на яких зображені значки зміни даного параметра. Якщо їх немає, підсвічування монітора може налаштовуватися різними вбудованими утилітами. Пошукайте їх серед встановлених на ваш комп'ютер драйверів.
4
Якщо вам потрібно налаштувати яскравість зображення монітора ноутбука, налаштуйте її в параметрах відеокарти. Для цього відкрийте властивості робочого столу і в додаткових параметрах виберіть вкладку налаштувань відеоадаптера. Запустіть драйвер, натиснувши на кнопку з відповідною іконкою, і знайдіть в параметрах налаштування яскравості, контрастності і насиченості зображення. Змініть на свій розсуд дані настройки, застосуйте і збережіть зміни.
5
Змініть яскравість монітора ноутбука за допомогою спеціальних утиліт налаштування зовнішнього вигляду. Такі можна скачати в інтернеті, багато з них підтримують створення і автоматичний запуск того чи іншого режиму, при якому змінюються і параметри підсвічування в тому числі.
Корисна порада
Налаштуйте яскравість відповідно освітленню.
Від правильного налаштування освітлення в чому залежить затишок приміщення. Люди часто цікавляться, як же правильно зробити настройку світла. У цій справі все залежить від ваших фантазій і переваг.
Інструкція
1
Скористайтеся найкраще світлодіодними і неоновими конструкціями. Звичайно ж, добре виглядає і точкове або люмінесцентне освітлення, але у нього є недоліки.
2
Обов'язково, перед тим як займатися установкою освітлення, придумайте дизайн. Встановіть пріоритетність колірної гами. Класичні точкові світильники краще всього не використовувати, оскільки вони не можуть повною мірою забезпечити надходження світла. У будь-якому випадку виберете для початку центральний світильник чи люстру.
3
Далі можна переходити до ексклюзивного оформлення інтер'єру. У цьому питанні все елементарно. На стадії монтажу підвісної стелі обов'язково передбачте установку технологічного блоку, кабелів і розведення проводів. Вам не потрібно особливих навичок і знань, якщо ви вирішили встановити точкове освітлення. Однак якщо ви вибрали неонову підсвітку , то найкраще звернутися до фахівців за допомогою. Вони підкажуть, як краще всього її провести і підключити.
4
Отже, можна переходити до встановлення та налаштування. Для початку зробіть отвори в навісному стелі. У них встановіть світильники. Найкраще їх розташувати таким чином, щоб світло не потрапляло в очі. Далі за допомогою навісних світильників можна зробити підсвітку окремих елементів інтер'єру. Наприклад, можна повісити два світильники по різних сторонах картини. Одна буде добре освітлена і обов'язково приверне до себе увагу. Обов'язково зробіть підсвітку тих місць, де ви постійно читаєте. Світильники найкраще використовувати в зв'язці з регуляторами світла. Це допоможе створити комфорт у будь-який час.