Як провести ювілей школи.

Історія школи - це частина історії країни! А день створення школи - це один з найголовніших шкільних свят. Ювілей - це взагалі окремий випадок. І провести його потрібно так, щоб спогади залишилися до наступного ювілею. Тому підготовка до нього повинна бути загальною, намагатися повинні все: і вчителі, і учні.
Інструкція
1
Підготуйте презентацію «Моя школа», де розкажіть про початок будівництва, про перший день роботи, про основні шкільних святах, статуті та гімні. Якщо в школі проводяться благодійні акції та ярмарки, можете сказати і про них. Не забудьте і про шкільні таланти. Обов'язково вкладіть в свою презентацію фотографії вчителів (зробіть щось на зразок історії школи в особах).
2
Попередньо почніть збір коштів на проведення свята. Проведіть конкурс серед учнів на кращий малюнок про школу. В засобах масової інформації розмістіть оголошення про ювілей.
3
Узгодьте з директором процес підготовки сценарію для фільму про школу і коригування святкового сценарію. З адміністрацією школи затвердите список запрошених гостей.
4
Зробіть дошку пошани і помістіть туди фотографії кращих учнів школи, які домоглися значних успіхів в навчанні або стали відомими людьми після її закінчення.
5
Проведіть конкурс творчих робіт про школу. Підготуйте музей історії школи, поновіть експонати, додайте нові матеріали. Спробуйте відновити списки все тих, хто коли-небудь навчався в школі.
6
Створіть шкільний сайт, на якому розмістіть всю інформацію. В день свята узгодьте з адміністрацією школи можливість скасування уроків, прикрасьте будівлю квітами і повітряними кульками, кращими малюнками учнів.
7
Безпосередньо в день ювілею проведіть святкову лінійку з випускниками різних років, запросіть ветеранів школи.
8
Серед класних команд проведіть вікторину на краще знання історії та традицій навчального закладу.
9
Далі проведіть святковий вечір. Покажіть заздалегідь підготовлені мініатюри на тему шкільного життя, проведіть відкриття оновленого шкільного музею, а далі - театралізоване свято.