Як скопіювати малюнок.

В інтернеті зараз дуже великий вибір малюнків, шпалер на робочий стіл і інших зображень, які можуть викликати великий інтерес. І тоді постає питання, як скопіювати їх до себе на персональний комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером і доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо малюнки в вашому браузері не відображаються, необхідно змінити його настройки. Зробити це можна в меню «Налаштування» або «Параметри» (в залежності від браузера). Там повинна бути вкладка «Вміст». У ній необхідно поставити галочку навпроти рядка «Показувати зображення».
2
Потім необхідно відкрити сторінку з вподобаним зображенням. На деяких сайтах є можливість відкрити картинку в окремому вікні для відображення її в повному розмірі.
3
Дзвонити меню дій над об'єктом, якшо один раз правою кнопкою миші по зображенню.
4
У меню, необхідно вибрати рядок «Зберегти зображення як ...». У деяких браузерах і залежно від розширення (типу) малюнка даний рядок може називатися «Зберегти об'єкт як ...».
5
Після вибору цього рядка з'явиться діалогове меню «Збереження зображення». У ньому необхідно вибрати потрібну директорію розміщення картинки, а також можна змінити ім'я файлу на свій розсуд.
6
Після внесення всіх змін необхідно натиснути кнопку «Зберегти» у правому нижньому куті вікна збереження. Для скасування збереження потрібно натиснути кнопку «Скасувати».
Зверніть увагу
Варто пам'ятати, що практично у кожної картинки в інтернеті є її законний правовласник. Тому зображення не можна використовувати на своїх ресурсах, а також поширювати поза мережею без дозволу автора.
Корисна порада
Деякі браузери налаштовані на збереження об'єктів без діалогового вікна збереження. В них об'єкти зберігаються в певній стандартній директорії, яку можна змінити в настройках браузера.