Як освіжити ікру. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Трапляється, що приготовлені бутерброди з ікрою втратили привабливість. На допомогу прийдуть перевірені рецепти повернення свіжості. Освіжити ікру - зовсім не означає зробити з тухлого продукту свіжий, тому максимум, що господиня може вжити, це повернути колишню привабливість і апетитність продукту, який трохи заветріться.
Вам знадобиться
    • мінеральна вода;
    • рослинне масло.
Інструкція
1
Відокремте висохлі і деформовані ікринки від щільних. Як правило, верхній підсохлий шар виступає в ролі такої собі скоринки, під якою основна маса делікатесу цілком ще зберігає свої властивості.
2
Коли відберете «некондицию», помістіть ці ікринки в пластикову або скляну тару, краще прозору - щоб контролювати процес.
3
Відкрийте пляшку мінеральної води, краще взяти відомі «Нарзан» або «Боржомі». Влийте в ємність з ікрою мінералку з розрахунку 1 столова ложка води на 5 столових ложок ікри. Рідина повинна не «втопити» ікринки, а тільки трохи зволожити їх. Не використовуйте відкриту раніше воду, газ з якої вже вийшов - ефект буде мінімальний.
4
Дерев'яною або пластиковою паличкою перемішайте ікру в ємності так, щоб не розчавити її. Залиште ікру на чверть години під щільно закритою кришкою, а потім капніть в ємність пару крапель рослинного масла.
5
Зверніть увагу, що настільки популярне сьогодні оливкова олія використовувати не рекомендується, при контакті з ікрою воно дає неприємну гіркоту, позбутися якої практично не можливо.
6
Перемішайте ікру і знову залиште під кришкою на 15-20 хвилин. Продукт знову готовий до вживання.
7
Деякі господині рекомендують освіжати ікру оцтом з перцем, однак насправді це категорично заборонено. Така суміш буквально роз'їдає оболонку ікри будь-якого виду, а тому в результаті ви отримаєте лише маслянисту кашу, а не апетитну ікру. Складно сказати, як міг народитися подібний рецепт, найімовірніше, він представляє собою радянську модифікацію «соєвого освіження». Візьміть три чверті соєвого соусу, змішайте з чвертю води і потримайте в такому розчині велику ікру протягом 5 хвилин. Ікру промийте, капніть в неї трохи рослинного масла, а потім відкиньте на рушник.