Як підключати варильну поверхню.

Сучасні варильні поверхні красиві, міцні і неймовірно зручні в експлуатації. І навіть їжа, приготована на такий вручений панелі, здається набагато смачнішим. Але щоб робоча поверхня прослужила довше і щодня радувала вас своїм швидким нагріванням конфорок, її потрібно правильно підключити.
Вам знадобиться
  • - жаростійкий клей;
  • - ключ;
  • - сталевий гнучкий шланг;
  • - L-подібний штуцер;
  • - прокладки;
  • - олівець;
  • - лобзик;
  • - кабель.
Інструкція
1
Розпакуйте доставлену вам варильну панель і переконайтеся в її цілісності, а також у тому, що немає дефектів і шлюбу. Ознайомте з доданою до неї інструкцією.
2
Перед тим як підключати варильну панель, встановіть її: на цьому етапі, як правило, здійснюють врізку вручений поверхні в стільницю. Для цього прикладіть поставляється в комплекті з варильною панеллю шаблон до стільниці і обведіть його олівцем. Потім, відступивши від країв накресленого контуру всередину на 10 мм, виріжте в стільниці отвори. Обробіть край зрізу жаростійким клеєм (цим ви уникнете дерозшарування стільниці і її деформацію під впливом високої температури і вологи).
3
Якщо придбана вами поверхня газова, перед тим як її підключити, переконайтеся в тому, що тиск газу в трубопроводі відповідає показнику, необхідному для експлуатації вручений панелі.
4
Підключіть варильну поверхню з використанням гнучкої трубки. За допомогою ключа підключіть один кінець гнучкої трубки до панелі, а другий - до газової труби. Пам'ятайте: мінімальна довжина гнучкого шланга повинна бути два метри. При цьому дана з'єднувальна трубка ні в якому разі не повинна перегинатися і стикатися з поверхнею.
5
Також можна підключити газову варильну панель з використання негнучкою труби. Використовуючи спеціальні прокладки і L-образний штуцер, приєднаєте варильну панель до газової труби.
6
Щоб підключити електричну варильну панель, подбайте про наявність окремого кабелю з індивідуальним автоматичним вимикачем. При цьому площа перерізу жил такого кабелю повинна бути не менше чотирьох квадратних міліметрів.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь заходів електробезпеки, підключаючи електричну варильну поверхню!
Корисна порада
Після підключення варильної панелі обов'язково перевірте герметичність всіх з'єднань!