Як скасувати відправлене повідомлення. Як Омен відправлене повідомлення, якщо його ще не прочитали.

Напевно з багатьма траплялася «неприємність», коли при роботі на сервері зі своїм e-mail, натискали випадково «не ту кнопку» і тим самим відправляли ще недописаний повідомлення адресату або забули прикріпити обіцяно в тексті листа файл. Щоб уникнути подібних непорозумінь з поштою переважно працювати все-таки, не заходячи на сайт під своїм логіном і паролем, а використовуючи яку-небудь поштову програму. Володарям повної версії пакету офісних програм Microsoft пощастило, мабуть, більше за інших. Тому що в Microsoft Office Outlook додана можливість «повернення» вже відправлених повідомлень. Як їй скористатися, читайте в нашій інструкції.
Інструкція
1
Зайдіть в папку «Відправлені» у вашій поштовій програмі. Знайдіть випадково вислане лист (будемо сподіватися, що, налаштовуючи і встановлюючи Outlook, ви поставили галочку для збереження вихідних повідомлень). Клікніть на ньому правою кнопкою миші і в випадаючому списку меню виберіть «Відкликання повідомлення».
2
При наявності пристрасного бажання дописати, доповнити «поквапити» лист поставте галочку поруч з тестом «видалити непрочитані копії і замінити їх новими повідомленнями». Вирішіть, чи хочете ставити до відома про повернений і не прочитане ще повідомленні адресата. Поставте галочку або видаліть її залежно від вашого наміру про повідомлення маніпуляцій з поверненням пошти.
3
Клацніть по «ОК», відредагуйте повернений лист і знову відправте.
4
Коли ви не мають наміру коригувати текст повідомлення і хочете видалити лист, дійте по описаній вище схемі, поставте галочку поруч з текстом «видалити непрочитані копії».
5
Активуйте повідомлення про виконаному процесі повернення повідомлення. Пам'ятайте, що повернути і відкоригувати або видалити можна тільки те вислане лист, який ще не було прочитано адресатом.
6
Пам'ятайте, що одержувач при відповідних налаштуваннях своєї поштової програми, може отримати і ваше вихідне повідомлення і повідомлення про ваше бажання повернути лист з його вхідних.
7
Якщо у вашу поштову скриньку замість возвращаемого листи прийшло повідомлення про неможливість повернення, це означає, що або адресат встиг прочитати повідомлення, або спрацював фільтр сортування листів, і ваш текст перенесений в іншу папку. В такому випадку ви можете написати адресату новий лист і вказати, що воно доповнює раніше ушедшее.