Як відремонтувати кулер для води.

Сьогодні вживання чистої бутильованої питної води, насиченої мінеральним комплексом та іншими корисними речовинами, вже ніхто не вважає черговим капризом. Особливо зручно користуватися кулерами, призначеними як для охолодження, так і для нагрівання води. Але, як і будь-яку іншу техніку, їх з часом доводиться ремонтувати.
Вам знадобиться
  • - серветка;
  • - миючий засіб;
  • - чиста губка для посуду;
  • - електроприлад;
  • - викрутка;
  • - запобіжник;
  • - бутель.
Інструкція
1
Несправності в роботі кулера для води часто можуть бути викликані сильним забрудненням пристрою. Зважаючи на це проведіть чистку кулера. Для початку вимкніть пристрій з розетки і зніміть з кулера бутель.
2
Акуратно і дуже ретельно промийте поверхню за допомогою засобу для миття посуду. Приділіть особливу увагу ділянці навколо голки (місце, куди надаватися бутель з водою).
3
Обережно зніміть піддон і гарненько промийте його, прополоскавши потім під проточною водою.
4
Всі елементи кулера насухо протріть чистою сухою серветкою.
5
Потім вставте піддон на місце, встановіть бутель і сточите кілька склянок води (цим ви прополоснете кран, завдяки чому уникнете потрапляння миючого засобу в воду).
6
Увімкніть кулер в мережу і дочекайтеся охолодження і нагрівання води. Проведення подібної чистки допомагає уникнути попадання брудних частинок в механізм кулера, а отже, продовжує його роботу.
7
Якщо кулер перестав гріти воду, перевірте першим ділом, а чи включений він в розетку і натиснута чи на панелі пристрою кнопка «включити». Якщо після включення пристрою лампочка-індикатор все ж не загоряється, переконайтеся в працездатності розетки. Для цього включіть в неї будь-якої іншої прилад. У тому випадку, якщо причина в розетці, перемістіть кулер для води в інше місце, де поруч розташована справна розетка.
8
Якщо ж причина все ж криється в кулері, то за допомогою викрутки відкрутіть задню панель кулера, зніміть запобіжник і, якщо він згорів, поміняйте його на новий. Якщо після вжитих дій пристрій як і раніше не працює, можливо, вийшов з ладу нагрівальний елемент - кулер потрібно везти в сервісний центр.
9
Якщо в кулері підтікає вода, причина цього, як правило, криється в тріснутий пластмасовою бутлі - замініть її новою.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не намагайтеся самостійно відремонтувати кулер для води, що знаходиться на гарантійному обслуговуванні!
Корисна порада
Більш серйозні проблеми допоможуть вирішити фахівці сервіс-центру.