Як заблокувати банер.

Пам'ятається, ще пару років тому, можна було гуляти по просторах інтернету, не побоюючись несподіваних самораскривающіхся безсторонніх сторінок. Зараз же нас чекає така кількість агресивної реклами, яку навіть скасувати ціла проблема, що закінчується зазвичай закриттям браузера в кращому випадку. Отже, щоб позбавити себе від настирливих банерів дотримуйтесь порад нашої інструкції.
Вам знадобиться
  • - утиліта Proxomitron
Інструкція
1
Зайдіть на сторінки будь-якої пошукової системи і вбийте для пошуку назву утиліти Proxomitron. Скачайте її, після чого запустіть файл ProxN45j.exe з тієї папки, в яку він зберігся автоматично або за вказаною вами шляху.
2
Отже, перед вами відкрилося вікно установки потрібної утиліти. Виберіть кнопку «Next», а в наступному вікні установки програми клікніть по «Finish». Прочитайте що відкрився файл з інструкцією по установці. Якщо ж вам складно орієнтуватися в англійських термінах - читайте наступний крок.
3
Якщо іконка встановленої програми немає у списку "Всі програми" меню кнопки «Пуск», зайдіть через «Мій комп'ютер» на жорсткий диск «C» і виберіть папку «Program Files», а в ній відшукайте Proxomitron Naoko- 4. Відкривши папку, клікніть по файлу Proxomitron.
4
Зелений трикутник з оком посередині повинен радісно засвітитися поруч з іконкою гучності в треї вашого робочого столу. Наведіть курсор на значок програми і натисніть, щоб побачити вихідні настройки утиліти.
5
Налаштуйте свій браузер під спільну роботу з Proxomitron. Запустіть браузер і у верхній панелі клікніть по кнопці «Інструменти». Перейдіть на вкладку «Додаткові», потім переключіться на закладку «Мережа». Натисніть на кнопку «Налаштувати» поруч з написом про пропозицію настройки параметрів спільної роботи браузера та інтернету. Встановіть галочку поруч з пунктом «Ручне регулювання сервісу проксі», а в наступну нижче рядок вбийте параметр «localhost» і номер використовуваного порту «8080». Підтвердіть нові налаштування кліком по кнопці «ОК»
6
Двічі натисніть на зеленому трикутнику в треї і дочекайтеся появи напису про активацію з'єднання. Міняйте установки в програмі в закладці «Web Page», по завершенні вибору потрібних параметрів збережіть результат, натиснувши «ОК». Встановіть обов'язкові галочки в рядках №2, 6, 7, 8, 13, 14.