Як провести вдома

Вже запросили гостей на святкування домашнього Нового року, але не знаєте чим їх можна зайняти? На щастя існує безліч способів провести це чудове свято, весь рік згадуючи чарівну новорічну ніч.
Інструкція
1
Щоб провести незабутню новорічну ніч вдома, в першу чергу після бою курантів вимкніть телевізор, адже в останні роки телевізійні святкові телепередачі були провальними, навряд чи ця тенденція зміниться. Якщо свято без «ящика» ви собі не уявляєте, в такому разі не сидите перед ним постійно, а весело спілкуйтеся з гостями, грайте в що-небудь.
2
У новорічну ніч забудьте про серйозність і влаштуйте «піжамну вечірку». Напередодні попросіть гостей принести на свято домашній одяг або піжаму. Такі шати зроблять святкування затишним, а гостей розкутіше.
3
Заздалегідь спантеличте запрошених, попросивши їх приготувати якийсь сюрприз. Це може бути фокус з сірниками або картами. При цьому демонстрацію сюрпризів проводите в певних часових проміжках, простягаючи низку домашніх заготовок через весь новорічне свято.
4
Заздалегідь попросіть гостей захопити з собою в конверті забавні побажання. Кожен гість після виголошення застільної промови буде витягувати один конверт і виконувати написане завдання. Попросіть гостей придумати оригінальні завдання, виконати які потрібно в цей вечір або протягом року. Конверти з довгостроковими побажаннями, наприклад, «обзавестися сім'єю» або «відвідати екзотичну країну», збережіть до святкування зустрічі наступного року, щоб перевірити, чи все гості впоралися із завданнями.
5
Після півночі разом з гостями вийдіть із квартири у двір для того, щоб вдосталь накричатися, скинувши накопичилося за рік напругу. Після цього повертайтеся до накритого столу.
6
Оригінально оформите новорічний стіл. Приготуйте страви однієї маловідомої кухні, наприклад, аргентинської, угорської чи малайзійської. Для цього скористайтеся кулінарним довідником.
7
Запропонуйте гостям забавні розваги. Виберіть серед гостей двох дівчат і двох хлопців. Останні повинні нарядити дам у новорічних ялинок. Після сфотографуйте результат. Потім на час конкурсанти повинні роздягнути своїх моделей до початкового стану.
8
Не забудьте про ранок 1 січня - організуйте гостей на ранкову пробіжку по довколишньому парку або хоча б на прогулянку у дворі.