Як робити маску з картону. Як зробити маску вовка з картону.

Маска з картону, зроблена своїми руками, зможе не лише привернути увагу багатьох оточуючих, але і доставить вам масу задоволення. При її виготовленні ви зможете втілити свою фантазію в реальність.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - клейка паперова стрічка;
  • - гуаш і кисть;
  • - гарячий клей;
  • - шматочки пінопласту.
Інструкція
1
Виріжте з картону овал, розміром з ваше обличчя. Це буде основа маски. З іншого кольору картону виріжте овал для самої маски, розширивши його за площею на 2 см. Замість овалу можете намалювати будь-яку іншу форму - прямокутник, коло або трапецію. Головне - не забудьте зробити припуски в обсязі маски.
2
Помістіть в середині великого овалу інший, зроблений за розміром особи. Не обов'язково робити це рівно - можете змістити трохи його вниз або вгору. У свою чергу, якщо ви сместите овал наверх, то зможете отримати мужній підборіддя, а якщо вниз, то великий лоб.
3
Надріжте овал маски по її периметру в 8 місцях. Дані розрізи повинні бути зроблені до початку основного овалу. Потім надайте масці необхідний обсяг, склеюючи паперової клейкою стрічкою раніше вироблені надрізи. Просувайтеся знизу нагору, одночасно склеюючи розрізи і вставляючи маску в овал самої основи. Потім скріпіть їх між собою за допомогою паперової клейкої стрічки. Якщо під підборіддям на масці утворюється дірка (швидше за все, це станеться), не зневіряйтеся, а просто закрийте її невеликим шматком картону, а потім обклейте клейкою стрічкою.
4
Виріжте ореол маски (форму основи). При цьому постарайтеся залишити поля навколо самої маски, рівні 1 см.
5
Підклейте паперової клейкою стрічкою навколо основи маски гнучку дріт, найкраще нержавіючу. Потім обклейте всю маску шматочками паперової стрічки, щоб вони досить добре лягали, а також не змогли утворити складок. У свою чергу, дріт допоможе надати основі маски будь-яку форму, можете навіть закрутити її в форму рога. Тільки спочатку обклейте всю маску, а потім гнити її, скільки душі завгодно.
6
Приклейте над отвором для носа зігнутий навпіл, невеликий шматок картону. З боків приклейте маленькі формочки з пінопласту. Можете випустити шматки дроту, а потім загинати їх. Можете вставити і додаткові елементи, а потім так само обрамляти їх дротом.
7
Прикрасьте маску рельєфами за допомогою мотузки. Для цього приклейте її в необхідній формі гарячим клеєм. Потім намалюйте на масці очі і рот.