Як позбутися від "сливи" на носі.

Запобігти появи синців якимось чином неможливо. Правда, існують способи, які дозволяють позбутися від уже з'явилися гематом, прискорити їх загоєння.
Інструкція
1
Вірний спосіб, який допоможе швидше прибрати синяк не тільки на носі, але і на будь-якому іншому місці, - це вплив холодними температурами. Так що ви можете прикласти до забитого місця лід чи посуд з холодною водою. Це дозволить звузити судини, уникнути попадання крові вглиб м'яких тканин. Крім того, низькі температури знімуть больові відчуття і допоможуть швидше зняти набряк. Однак дієвим даний метод виявиться лише в тому випадку, якщо синяк отримано недавно, до старих же прикладати лід буде марно. Проводите процедуру охолодження протягом п'яти-десяти хвилин, але не забувайте про невеликі перерви.
2
Якщо синяк вже сформувався, тоді боріться з ним абсолютно протилежним чином - за допомогою тепла. Воно зможе розширити пошкоджені судини, а це призведе до прискореної регенерації тканин. Для цього використовуйте компреси (проводите їх по 20-25 хвилин кілька разів на день). Просто намочіть рушник в гарячій воді і прикладіть до місця удару. До речі, використовувати можна не тільки звичайну воду, а й відвари лікувальних трав. Завдяки їм ви ще швидше позбавитеся від синяка.
3
Головними помічниками в боротьбі з синцями є різні протизапальні засоби. Ними можуть виявитися регенерирующие мазі та гелі, які містять арніку, вітаміни К, Р. Досягти необхідного ефекту ви можете, застосувавши народні засоби. Наприклад, прикладіть розім'ятий квітка календули, лист капусти або алое. Серед мазей і кремів можна назвати «бодягою», «Рятувальник», «Финалгон», «Синяк-Оff» та інші.
4
До свіжого синцю ви також можете прикладати і листя подорожника. Відмінно допомагає відвар з листя мати-й-мачухи, а також картоплю. Натріть його на тертці, загорніть в марлю і прикладіть до гематоми хвилин на 30-40.
Зверніть увагу
Під час лікування синців не варто приймати лікарські препарати, що зменшують згортання крові.