Як налаштувати домен.

Для того щоб розмістити в мережі потрібний вам сайт, не достатньо просто оплатити послуги хостингу і придбати красиве доменне ім'я. Ваш домен ще необхідно налаштувати і поставити йому потрібні параметри, щоб розміщуваний вами сайт зміг коректно відображатися по заданому адресою. Наша покрокова інструкція допоможе вам розібратися з тим, як налаштувати домен, і які параметри його настройки необхідно вказувати.
Інструкція
1
Виберіть провайдера і оплатіть хостинг. Тепер у вас є доступ до панелі адміністратора, де ми і будемо здійснювати всі необхідні нам налаштування.
2
Вивчіть значення абревіатур типу DNS, A, CNAME, NS, MX. Під першим скороченням буде ховається ім'я вашого сайту, який користувачі будуть прописувати в адресному рядку браузерів у вигляді набору символів. Однак для розпізнавання машинами як відповідь на запит доступу використовуються цифрові значення, так звані IP, за кожним з яких ховається реальний адресу і місце в мережі. Літерні імена комп'ютери перетворять в цифрові і цим полегшують доступ один одного до сервера з сайтом.
3
Налаштуйте в адмінці зв'язок між ім'ям сайту і конкретним IP домена (присвоєним вам провайдером при купівлі хостинг-послуг). Так машини легко знаходитимуть сервер з сайтом і звертатися до нього з запитами. Абревіатура типу A в панелі налаштувань домену позначає той самий IP. Міняючи хостинг-провайдера пам'ятайте про зміну IP, ваші «володіння» теж «переїдуть» на іншу сервер-машину.
4
Створіть субдомени, використовуючи настройки абревіатури CNAME (запис канонічного імені). Впишіть, розділяючи крапкою, назви доменного імені та субдомена або додайте назва останнього без використання імені хоста і крапки.
5
Налаштуйте ім'я сервера - абревіатура NS. Краще в налаштуваннях цього параметра нічого не міняти, хоча, якщо випадково ці цифри у вас збилися, зверніться в службу підтримки користувачів, і вам підкажуть, як вирішити проблему.
6
Налаштуйте пошту вашого сайту. Абревіатура МХ. Тут врахуйте місце розташування поштової скриньки, яким будете користуватися. Або організуйте доставку кореспонденції на існуючий email, або ж створіть новий з прив'язкою до доменного імені свого сайту, використовуючи вже сервер постачальника послуг хостингу, отже, і їхні інструкції по налаштуванню.
7
З усіх питань про роботу з доменом, розміщеним на хостингу, звертайтеся в службу підтримки. Не міняйте дані в незнайомих вам параметрах.