Як вибрати хорошу мультиварку.

Купивши хорошу мультиварку, ви виявите на своїй кухні прекрасну помічницю. Можливості, якими наділили її творці, привертають увагу тих, хто любить готувати і цінує час.
Вам знадобиться
  • - гроші.
Інструкція
1
Оберіть мультиварку необхідної потужності. Звичайно, чим потужніший прилад, тим швидше ви зможете приготувати в ньому страви до вашого столу. Потужність мультіварок варіюється від 490 Вт до 1400 Вт
2
Зверніть увагу на процес приготування їжі в мультиварці. Ним керує мікропроцесор: розраховує час, необхідний для приготування страв, підтримує температуру, а також інші параметри, які ви можете задавати за власним бажанням відповідно до рецептури. Вибирайте мультиварку, якою вам буде зручно керувати, легко задаючи необхідні умови, користуючись усіма запропонованими функціями.
3
Обсяг мультиварки - тільки ваш вибір. Найбільш популярними вважаються чаші об'ємом 3,5 - 4,5 л. Але при бажанні можна підібрати і великі шестилітрові ємності. Зверніть увагу на покриття чаші. Чаша нагадує звичайну каструлю з антипригарним покриттям, матеріал якого може відрізнятися в залежності від виробника. Віддавайте перевагу перевіреним і екологічно безпечним покриттям, наприклад, з мармуровим напиленням, за яким дуже легко доглядати.
4
Підбирайте мультиварку, відповідну вашим перевагам. Спочатку закладені автоматичні програми можуть відрізнятися в залежності від моделі і фірми-виробника. Кількість програм може варіюватися від 6 до 10. Ознайомтеся з ними і виберіть ту мультиварку, яка вам більше підходить за функціями і асортименту можливих для приготування страв. В одній родині більше готують смажені страви, в іншій люблять каші і тушковані овощі.Важно мати на увазі, що приготування їжі в мультиварки проходить під тиском, як у скороварці. При установці низької температури закладаються продукти повільно гасяться, що нагадує ловлення в духовці або російської печі. Час приготування встановлюється або автоматично, або самостійно вами.
5
Зверніть увагу на безпеку вашої майбутньої помічниці. Нею буде користуватися набагато зручніше, якщо в неї будуть ручки. Віддавайте перевагу моделям з вмонтованим електричним шнуром, т.к. його присутність виключає ризик потрапляння води в кріплення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IDfnbwn0iFA
Зверніть увагу
Екологічна обстановка сучасного світу змушує задуматися про те, що здоров'я треба берегти подвійно. Медицина в наші дні все більше дорожчає, ліки піддаються підробці. Краща мультиварка - це синтез скороварки і пароварки в сучасному корпусі у вигляді каструлі з тефлоновим покриттям. Працює не від газу, а від електроенергії.
Корисна порада
Добре, якщо обрана вами мультиварка оснащена режимом автоматичного підігріву. Якщо вам довелося кудись відлучитися і ви не змогли відразу поласувати приготованим в мультиварки блюдом, після закінчення приготування прилад автоматично перейде в режим підігріву їжі.