Як намалювати П'ятачка: поетапна схема.

П'ятачок - персонаж книги А. Мілна «Вінні-Пух і всі-всі-всі». Цей простодушний і довірливий герой увічнений в радянських і диснеївських мультфільмах. Його зображення просто і не хитромудро, спробуйте намалювати самостійно.
Вам знадобиться
 • -лист паперу;
 • -простий олівець;
 • -ластік;
 • -Матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу по вертикалі, якщо ви будете малювати персонажа в повний зріст. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Намалюйте у верхній частині аркуша велике коло. Трохи нижче його накресліть коло поменше, з'єднайте «голову» і «тулуб» невеликий тоненькою шиєю. Якщо ваші кола нерівні - нічого страшного. В ідеалі ж голова П'ятачка повинна бути злегка стисла.
2
Намітьте серединну вертикальну лінію. На голові намалюйте два вушка, одне з них може бути зігнуте навпіл. Перевірте за допомогою серединної лінії, на однаковому чи відстані від неї вони розташовані. Виміряйте цю відстань олівцем. Також на голові намітьте точки очей, маленький круглий п'ятачок, під ним рот, намалюйте щічки. Над оченятами покажіть підняті маленькі здивовані брови.
3
З боків тулуба намалюйте маленькі лапки, які закінчуються гостренькими копитцями. Вони доходять Паця рівно до середини тулуба. Намалюйте нижні лапки, ніжки, точно так само, з копитцем на кінці. По товщині вони не набагато більше шиї. Позначте штанці П'ятачка, які починаються майже відразу пахвами. Накидайте клітку на цих штанах. Вона не повторює форму тіла, лінії йдуть строго прямо, що по горизонталі, що по вертикалі.
4
За допомогою ластику зітріть допоміжні лінії. Уточніть деталі малюнка. Можете домалювати повітряна кулька, квітка або інші атрибути. Виберіть матеріали для роботи в кольорі і приготуйте їх. Найкраще підійдуть кольорові олівці, хоча можете використовувати фарби, фломастери або крейду.
5
Тіло П'ятачка пофарбуйте рожевим, п'ятачок помаранчевим. Очі у персонажа у вигляді двох голубуватих витягнутих точок, таким же тоном пофарбуйте і штанці. При фарбуванні залишайте білі лінії, які утворюють клітку. Якщо ви працюєте гуашшю, то це робити не обов'язково, так як біла гуаш прекрасно ляже поверх іншого кольору. Щоб малюнок здавався чіткіше - виконайте обведення чорної гелієвої ручкою або тонким фломастером. П'ятачок готовий!
Корисна порада
Перед початком роботи подивіться в інтернеті зображення П'ятачка, а найкраще подивіться повністю мультфільм.
Один з кращих радянських мультфільмів - Вінні Пух, персонажі цього мультфільму улюблені нами з дитинства. Існує безліч розмальовок з героями цього мультфільму. Але до чого вони, пора самостійно намалювати улюбленого героя - П'ятачка .
Вам знадобиться
 • -Набір олівців,
 • -гуашь,
 • -акварель,
 • -ластік,
 • -маркери
 • -кружка або стакан,
 • -фломастери,
 • -кість для малювання
Інструкція
1
Малюнок - це певний ритуал, за допомогою якого можна не тільки розвинути певні вміння та якості, такі як посидючість і старанність, можна розвинути моторику рук і творчий погляд на вещі.Перед тим як приступити до роботи, підготуйте необхідні інструменти, також вам потрібно вибрати місце, де вам буде зручно малювати. Виберіть плоску поверхню, щоб малюнок вийшов рівним. Ідеально підійде для цього письмовий стіл. Приберіть все зайве зі столу, щоб вашій роботі нічого не завадило.
2
Після цього візьміть аркуш паперу потрібного формату і розташуйте його на столі вертикально або горизонтально, як вам подобається. Потім візьміть олівець середньої м'якості і намалюйте коло на папері, а точніше - голову П'ятачка . Також ви можете взяти кухоль або склянку невеликого розміру і використовувати як трафарет. Акуратно обведіть дно, у вас вийде рівний малюнок.
3
Далі вертикально намалюйте овал середнього розміру нижче намальованого кола, так щоб вони стикалися. Після цього покажіть довгасті трикутники на голові - вуха П'ятачка . Потім знизу овалу вертикально намалюйте два прямокутники на невеликій відстані і прірісуйте копитця, намалювавши перевернуту букву М. Таким чином у вас вийдуть ніжки П'ятачка .
4
Далі намалюйте в середині кола п'ятак (п'ятачок), накресліть невеликого розміру кружечок і дві дірочки, прірісуйте очі і рот. На завершальному етапі намалюйте штанці і хвіст спіралькой.Затем візьміть кисть, приготуйте палітру, щоб заважати фарби, візьміть гуаш або акварель і розфарбуйте П'ятачка . Штанці зробіть синім кольором в чорну клітинку, а його самого зафарбуйте ніжно-рожевим відтінком. Оченята зробіть чорним кольором. Коли малюнок висохне, маркером обведіть вийшов малюнок тоненькою чорною лінією. Тепер ви можете милуватися отриманим творінням!
Зверніть увагу
Перед тим як приступити до роботи, переглянете мультфільм «Вінні Пух і всі-всі-всі». Ви можете подарувати ваш малюнок своїм друзям.
Корисна порада
Купуйте набір олівців, в якому будуть олівці різної м'якості і твердості.Ви можете розфарбувати П'ятачка кольоровими фломастерамі.Также ви можете домалювати кепочку або парасольку, але ваш малюнок буде більш правдоподібним, якщо ви намалюєте повітряна кулька.