Як відремонтувати ялинкову гірлянду.

Різноманітність і конфігурації новорічних ялинкових гірлянд дозволяють використовувати їх в оформленні інтер'єрів та екстер'єрів і задіяти їх в світлових композиціях. Майже в кожному будинку є гірлянда, яка на радість всій родині дістається разом з ялинковими прикрасами напередодні Новорічних свят. Однак нерідко трапляється, що підключивши гірлянду до мережі, виявляється, що вона не працює. Це можна виправити.
Вам знадобиться
  • - Запасна лампочка;
  • - кусачки;
  • - изолента;
  • - тестер.
Інструкція
1
Лампочки в класичній гірлянді з'єднані послідовно. Якщо вона не працює, значить, десь утворився розрив, і струм не може замкнути свій шлях. Можливо, порушення ланцюга сталося в патроні лампочки, або вона перегоріла, або десь надламався або обірвався провід. Найчастіше пошкоджується частина дроти у вилки або патрона, куди угвинчується лампочка.
2
Приступаючи до ремонту гірлянди, пам'ятайте, що при роботі з електричними пристроями необхідно дотримуватися граничної обережності. Визначте для ремонту робоче місце, віддалене від металевих предметів і пристроїв. Вимкніть гірлянду від мережі.
3
Уважно огляньте дроти і місця їх з'єднання з патронами. Якщо несправність виявиться в литий вилці, відріжте її, замінивши на звичайну. У разі порушення з'єднання цоколя лампочок з контактами патронів їх необхідно щільно підкрутити за годинниковою стрілкою.
4
Якщо ці несправності відсутні, значить потрібно знайти лампочку. Продзвоните кожну з них тестером. Якщо ні тестера, але знайдеться ще одна гірлянда (справна), спробуйте знайти згорілу лампу методом підміни, вкручуючи її в один з патронів робочої гірлянди. Якщо загорілася, перевірте наступну. Робіть так до тих пір, поки не знайдете несправну лампочку. Підміну виробляєте при знеструмленій гірлянді.
5
Також перевірку непрацюючої гірлянди можна зробити за допомогою свідомо справною запасний лампочки таким же методом. Коли несправна лампа виявиться, замініть її на нову, такої ж потужності і номінальної напруги.
6
При відсутності запасний лампи зріжте патрон, зачистите дроти і з'єднайте їх, скручуючи між собою. Потім ретельно замотайте їх ізоляційною стрічкою. Незважаючи на те, що кількість вогників в гірлянді зменшиться, її робота від цього не постраждає. Так позбавивши гірлянду навіть двох-трьох лампочок, ви не особливо знизите ресурс її роботи.