Як зв'язати довгий кардиган. довгий кардиган своїми руками зв'язати.

Кардиган - це светр з довгими рукавами, що застібається на блискавку або гудзики. Лицьові петлі, гумка і вузликовий керамічний край - чергуючи все це, ви й не помітите, як його зв'яжете. А про практичність такого теплого і зручного кардигана говорити не доводиться.
Вам знадобиться
  • - пряжа GGH «Capri Color» (48% бавовни, 47% модального віскози, 5% поліаміду; 90м/50г) - 1000г синьою/жовтою для отримання молочного кольорів;
  • - спиці №5 ;
  • - кругові спиці №5 довжиною 80см.
Інструкція
1
Почніть в'язати зі спинки. Наберіть 112 петель і в'яжіть поперемінно 4 ряди хусткової в'язкою, а потім 6 рядів лицьової гладі. Для бічних скосів збавте по 1 петлі з обох сторін у 17-му ряду від початкового ряду, а потім ще 7 разів у кожному 16-му ряду. Таким чином у вас повинно вийти 96 петель.
2
Через 46 см має бути 134 ряду від початкового ряду. Зробіть з обох сторін позначки для лінії талії. Через 21 см (60 рядів) від міток закрийте по 3 петлі з обох сторін для пройм, потім 2 рази по 2 петлі в кожному 2-му ряду і 4 рази по 1 петлі. Має вийти 74 петлі. Через 21 см (62 ряду) з обох боків від початку пройм закрийте для плечових скосів по 6 петель, а потім по 7 петель в кожному 2 ряду.
3
Одночасно з першої плечової убавкі для горловини залиште середні 26 петель і обидві сторони закінчите окремо. Далі закрийте з внутрішнього краю по 2 петлі в кожному 2 ряду для заокруглення вирізу. Симетрично зв'яжіть другу сторону.
4
Наступна деталь - ліва поличка. Для цього наберіть 65 петель. Бічний скос, мітку для лінії талії і пройму з правого краю виконаєте, як на спинці. Через 52 ряду від початку пройми залиште з лівого краю для горловини 16 петель, потім для заокруглення вирізу закрийте в кожному 2 ряду 3 рази по 1 петлі, 2 рази по 2 петлі і 1 раз по 3 петлі. Плечової скіс із зовнішнього краю виконайте на тій же висоті, що і на спинці. Праву поличку в'яжіть симетрично.
5
Для в'язки рукавів наберіть 48 петель. Для скосів додайте з обох сторін в 11-му ряду від початкового ряду по 1 петлі, потім ще 10 разів у кожному 1-м по 1 петлі. Через 47см (136 рядів) закрийте з обох сторін для оката по 4 петлі від початкового ряду, потім у кожному 2-му ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі, 14 разів по 1 петлі, 1 раз по 2 петлі і 1 раз по 3 петлі. У наступному ряду закрийте залишилися 14 петель.
6
І останній етап - складання кардигана. Деталі зволожите і залиште до висихання. Виконайте шви і до залишених петель наберіть по краю горловини на кругові спиці із зовнішнього боку вироби по 19 петель. Далі в'яжіть комір з вузликові кромок краями, потім після кромочной почніть з 2 виворітних петель. На висоті 14 см петлі закрийте і ушийте рукава. При бажанні до готового кардігану пришийте застібку-блискавку або гудзики.
Якщо ви хочете поповнити свій гардероб модними в'язаними речами, зв'яжіть спицями кардиган. Спущені петлі додадуть йому особливий молодіжний вигляд, а меланжева стрічкоподібна пряжа теплих коричневих тонів внесе етнічну нотку.
Вам знадобиться
  • - стрічкоподібна пряжа GGH «Tiffany» (100% поліамідного мікроволокна; 110 м/50 г) - 700 г коричневої/кольору баклажана/гірчичною/помаранчевої;
  • - спиці №5.
Інструкція
1
Для спинки майбутнього кардигана наберіть 98 петель і в'яжіть узором з витягнутими петлями. Цей візерунок в'яжіть наступним способом. З першого по третій ряд - лицьовими петлями. Четвертий ряд - лицьової: між кромок петлями в'яжіть поперемінно 1 лицьову, два накиду. П'ятий ряд - виворітними петлями, при цьому накиди четвертого скиньте і петлі рівномірно витягніть. З шостого по дев'ятий ряд в'яжіть лицьовими петлями. Після дев'ятого ряду повторюйте з четвертого по дев'ятий ряд.
2
Для бічних скосів збавте з обох сторін у восьмому ряду від початкового ряду по одній петлі, потім у кожному дванадцятому ряду ще п'ять разів по одній петлі. Через 38см = 69 рядів від початкового ряду зробіть мітки з двох сторін для лінії талії. Через 22см = 42 ряду від міток для пройм закрийте з 2-х сторін по 4 петлі, потім у кожному 2 ряду 2 рази по 2 петлі і 2 рази по 1 петлі. Через 20 см = 38 рядів від початку пройм закрийте в одному ряду всі петлі.
3
Для лівої полички наберіть 54 петлі і теж в'яжіть узором з витягнутими петлями. Бічний скос з правого краю зробіть так само, як на спинці - 48 петель. Пройму з правого краю і мітку для лінії талії зробіть на такій же висоті, що на спинці - 38 петель. Через 11 см = 20 рядів від початку пройми закрийте з лівого краю для горловини 5 петель, потім у кожному другому ряду два рази по 3 петлі, чотири рази по 2 петлі і два рази по 1 петлі. У наступному ряду закрийте залишилися 17 петель плеча. Праву поличку в'яжіть симетрично лівою.
4
Тепер приступите до рукавів, наберіть 50 петель і в'яжіть знову візерунком з витягнутими петлями. Для скосів додайте з двох сторін в 37 ряді від початкового ряду по одній петлі, потім чотири рази в кожному восьмому ряду ще по одній петлі. Прібавляеміе петлі включите з обох сторін у візерунок з витягнутими петлями. Через 44 см = 81 ряд від початкового ряду закрийте з обох сторін для оката по 3 петлі, потім у кожному другому ряду два рази по 2 петлі, десять разів по 1 петлі, один раз по 2 петлі і один раз по 3 петлі. У наступному ряду закрийте залишилися 16 петель.
5
Для складання кардигана деталі зволожите, наколи голками на викрійку і дайте висохнути. Після цього виконайте всі необхідні шви. Для пояса на 10 петель в'яжіть 145 см лицьовій гладдю з вузликові кромок краями, петлі закрийте. При бажанні пришийте гудзик або блискавку.