Як зробити розпатлану зачіску. зачіска hfcnhtgfyyst djkjcs.

Розпатлане зачіски довго не виходять з моди. Вони надають образу легкість і елегантність, роблять його стильним. До того ж, цю укладку можна зробити як на коротких, так і на довгому волоссі, що збільшує армію її шанувальниць.
Інструкція
1
Щоб зробити розпатлану зачіску на короткому волоссі, вам знадобиться гель для укладки і лак для закріплення. Вимийте волосся і сушіть пасма за допомогою щітки так, щоб отримати обсяг. Для цього піднімайте їх біля коріння і трохи збризкуйте лаком. Візьміть на палець крапельку гелю і укладіть окремі пасма так, щоб вийшов гарний рельєф. Або просто нанесіть гель на долоню і піднімайте волосся вгору, стискаючи і розтискаючи пальці. Отриману укладку закріпіть лаком.
2
розпатлані зачіску на волосся середньої довжини робіть за допомогою плойки. Вимивши голову, висушіть її за допомогою фена так, щоб вона залишалася трохи вологою. Вибирайте пасма з скроневої, потиличної, лобової частин і накручуйте їх на плойку. Завитки не повинні бути занадто тугими, робіть вільні хвилі. Частину локонів залиште прямими, начесав біля коріння. Закріпіть укладку лаком.
3
Для довгого волосся є два варіанти розпатланою зачіски. Перший робиться на прямих локонах. Чисте волосся висушіть феном, нахиливши голову вниз. Відразу збризніть лаком. Розпряміться. Заколіть пасма в скроневій і лобовій області, щоб вони не заважали. Начесиваете, щоб додати об'єм, починаючи з потиличної зони. Потім знову нахиліть голову вниз і проведіть по локонам так, як ніби ви миєте голову. Закріпіть укладку лаком.
4
Другий варіант розпатланою зачіски для довгого волосся підійде власницям кучериків. Чим більше буде завитків, тим краще. Начешіте локони так само, як в першому випадку. Потім зберіть їх у великий пучок на потилиці. Довгим кінцем гребінця або спицею витягуйте пасма доти, поки не додасте укладанні потрібний вид. Збризніть творіння лаком.
Корисна порада
Роблячи розпатлану зачіску, не забувайте про модні аксесуари. Стильні шпильки і обідки прекрасно доповнять образ.