Як уникнути спаму.

Кожен користувач мережі інтернет знаком із значенням слово «спам». Спам - це якась рекламна розсилка, ціла гілка рекламування або просування товару. Також його називають інструментом інформаційного маркетингу. Спам розсилки не викликають у користувачів Інтернету позитивні емоції, а скоріше навпаки. Найчастіше спам містить непотрібну для людини інформацію.
Вам знадобиться
  • Профілактика спамових розсилок і стеження за станом e-mail.
Інструкція
1
Для того, щоб позбутися від спаму або застерегти чиїсь спроби вас Проспамивши, необхідно, в першу чергу, згадати про реєстраціях на тематичних форумах. При реєстрації ви вказуєте свій e-mail для уточнення реєстраційних даних. Далі в настройках профілю можна вказати надбудови, які стосуються вашої електронної адреси: - дозволити відправляти листи від адміністрації; - дозволити відправляти листи від пользователей.Так як користувачем може бути хто завгодно (зокрема спамер), бажано знімати галочку з другого пункту управління e- mail'ом.
2
Ще одним виходом із наявної ситуації є використання іншого електронного ящика для реєстрації на форумах. Це зручно. Всі листи, які для вас мало що значать, перебуватимуть на іншому електронному адресі.
3
Якщо не хочете стати постійним передплатником у спамера, ніколи не клікайте посилання, які були всередині листи. Якщо вам так цікаво, то в браузері перегляньте html-код сторінки. Приміром, посилання має вигляд loh13.ru/cgi-bin/guest.cgi?id=6231. Отже, як тільки ви натиснете посилання, ви опинитеся на сайті loh13.ru, а фраза guest.cgi? Id = 6231 означає, що ви тільки що опинилися в базі спамерів під ідентифікаційним номером 6231. Значить, на вашу адресу надійде ще схожі листи.
Зверніть увагу
Одним із засобів боротьби зі спамерами є блокування поштової скриньки, але останнім часом зареєструвати новий ящик не займає більше 10 хвилин.