Як вибрати куртку. Як вибрати зимову куртку.

Найпопулярнішим предметом верхнього одягу у людей будь-якого віку є куртка. Завдяки величезній різноманітності фасонів, матеріалів і забарвлень, представлених на прилавках сучасних магазинів, будь-яка людина може вибрати для себе саме ту куртку, яка відповідає всім його вимогам. Придбати по-справжньому якісне, зручне і красиве виріб не так вже й просто.
Інструкція
1
Плануючи придбати куртку, насамперед, виберіть матеріал, з якого вона буде виготовлена. Хутряні куртки - це справжні чемпіони з морозостійкості. Вони ідеально підходять для використання пізньої осені, взимку та ранньої весни. Відмінний повсякденний варіант - куртка з бобра, що відрізняється найвищою несучістю. Для осені та зими вибирайте вироби, скроєні з хутряних обрізків. Виглядають такі речі дуже сучасно, але захистити вас від негоди вони не зможуть. Куртка з норки - це компроміс між красою і теплом.
2
Зверніть увагу на шкіряні куртки. Незважаючи на їх ефектний зовнішній вигляд, доглядати за таким одягом досить-таки просто. Великою популярністю користуються шкіряні куртки з відстібається хутряною підкладкою. Якщо її відстебнути, зимовий варіант легко перетворюється в демісезонний.
3
Придивіться до текстильним курток. Вони можуть бути найрізноманітніших фасонів, фактур і забарвлень. Намагайтеся все ж вибирати виріб з натуральних тканин, що дозволяють одязі дихати.
4
При виборі куртки обов'язково зверніть увагу на підкладковий матеріал. Виробники одягу, що дорожать своїм ім'ям і репутацією, як правило, використовують для підкладки тільки натуральні тканини, наприклад, шовк або віскозу, а не тонкий китайський поліестер.
5
Дуже уважно розгляньте фурнітуру, встановлену на сподобалася вам куртці. Блискавка повинна відкриватися і закриватися без поштовхів і заїдань. При застібанні і розстібання якісно встановлених кнопок від вас можуть знадобитися зусилля середнього ступеня.
6
Зверніть увагу на те, як сів на вас верх куртки. Плечовий пояс вироби ні в якому разі не повинен сповзати назад. Прослідкуйте і за тим, щоб низ куртка не випинався вперед. В ідеалі він повинен бути строго паралельний підлозі.
7
Під час примірки сподобалася вам моделі підніміть руки вгору, зробіть декілька нахилів і присідань. Переконайтеся в тому, що в обраній куртці вам дійсно дуже комфортно. Обов'язково покрутити перед дзеркалом, розгляньте одяг з усіх боків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9cnHbnV9FJg