Як змінити розмір кількох фотографій. Як змінити зробити розмір фотографії 3648х2736.

Багато користувачів, які здійснюють роботу з фотографіями, стикаються із завданням зміни їх розміру до заданого значення. Є кілька варіантів, які можуть допомогти вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Для зміни розміру декількох фотографій за допомогою першого варіанту скористайтеся однією з програм для редагування зображень. Це можуть бути стандартні для Windows додатки MS Paint і «Диспетчер малюнків Microsoft Office». Щоб запустити першу програму, виберіть "Пуск" -> "Всі програми" -> "Стандартні" -> Paint. Для другої - «Пуск» -> «Усі програми» -> Microsoft Office -> «Кошти Microsoft Office" -> "Диспетчер малюнків Microsoft Office». Також ви можете скористатися будь-яким іншим зручним для вас додатком.
2
Відкрийте необхідне зображення в програмі. За допомогою меню редагування виберіть пункт зміни розміру. Вкажіть бажані значення ширини і висоти, після чого збережіть зміни, вибравши «Файл» -> «Зберегти». Поступите таким же чином з іншими зображеннями.
3
Однак такий спосіб незручний тоді, коли потрібно змінити розмір великого числа фотографій. Для цього потрібно одна з програм для масового редагування зображень. Як приклад може виступати Fotosizer, безкоштовний додаток, завантажити яку можна на офіційному сайті http://www.fotosizer.com.
4
Запустіть Fotosizer. У правій частині вікна програми вкажіть необхідні налаштування: розмір зображення (можете задати вручну або вибрати попередньо), зберігати чи не зберігати пропорції, формат змінених зображень, папку для збереження, а також інші параметри.
5
Після цього клікніть внизу вікна програми по кнопці «Додати папку», якщо потрібно змінити розмір усіх фотографій, які перебувають у певній папці, або «Додати зображення», якщо потрібно змінити розмір конкретних фотографій. Натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся закінчення процесу.
6
Змінені фотографії будуть збережені у вказаній в налаштуваннях програми папці. Інші застосування для масового редагування зображень працюють за аналогічним принципом. В якості прикладів можуть виступати Batch Picture Resizer, Light Image Resizer тощо.
Зверніть увагу
Як змінити розмір фотографій. Інтерфейс AnyPic Image Resizer англійською мовою, але це не викличе труднощів, тому він інтуїтивно зрозумілий і, що б ви могли швидше розібратися, я розписав основні кроки. Завантажимо необхідні фотографії в редактор, шляхом вибору папки в якій зберігаються вихідні коди. Шлях наступний - File> Add folder> вибираєте папку з фотографіями.
Корисна порада
Перед тим, як зменшити розмір фотографії, Ви повинні з'ясувати параметри картинок, які можна вставити на вашу сторінку. Якщо ви просто хочете змінити фотографії, визначитеся з вихідними параметрами. Хоча якась мінімальна обробка фотографії можлива. Програма Paint цілком підійде, щоб змінити розмір фотографії. Будемо зменшувати кількість пікселів, за рахунок чого вдасться і зменшити обсяг фото.