Як вибрати фарш. завжди свіжий фарш.

М'ясний фарш - приватний учасник застілля у багатьох господинь. Він входить до складу пельменів, лазаньї, котлет, пирогів і запіканок. Приготування фаршу - процес складний, і сьогодні господині купують готовий напівфабрикат в магазинах. Головне, вміти вибрати свіжий і смачний фарш.
Інструкція
1
Уважно розгляньте упаковку і маркування на ній. Продукт в непрозорій упаковці позбавляє покупця можливості розглянути сам продукт, тому в цьому випадку варто або відмовитися від його покупки, або вивчити терміни придатності і дату упаковки. Маркування має містити повну інформацію про дату виробництва, вазі, температурі заморозки і умовах зберігання. У відсутності маркування продукт краще не купувати.
2
Розгляньте фарш. Так як він продається не тільки заморожений, але охолоджений, то у покупця не завжди є можливість прочитати маркування. Зверніть увагу на колір. Залежно від складу, колір свіжого охолодженого фаршу варіює від темно-червоного (при більшому вмісті яловичини) до світло-рожевого (для свинини).
3
Огляньте консистенцію. Фарш, приготований з м'яса, повинен бути однорідним за складом, без домішки кісток і хрящів. При вкраплення темних плям фарш брати не варто. Вони вказують на те, що при приготуванні використовували несвіже м'ясо.
4
Зверніть увагу на зовнішній вигляд. Матова поверхня з сірою плівкою зверху означає, що фарш не першої свіжості, і він давно лежить на прилавку. Свіжий фарш яскравого кольору, поверхня його блищить. Запах хорошого фаршу чисто м'ясної. Якщо ви відчули запах часнику або приправ, це означає, що продавець намагався забити аромат залежаного м'яса.
5
Розгляньте що виділяється охолодженим фаршем сік. Його відсутність - ознака добавки в фарш не тільки м'яса, але й інших компонентів. Свіжий продукт виділяє яскраво-червоний і напівпрозорий сік, несвіжий - темний, густий і каламутний.
Корисна порада
Продовжити життя хорошому фаршу після його покупки допоможе правильне зберігання. Охолоджений фарш зберігається не більше 12 годин, тобто купувати такий напівфабрикат потрібно безпосередньо перед приготуванням страв з нього. При заморожуванні -12 градусів його можна зберігати в морозильній камері не більше 30 днів, при -18 - три місяці.