Як вивести пляму з шкіряного дивана. меблі малазіімебе.

Шкіряний диван відмінно виглядає у вітальні кімнаті, він поєднує в собі стиль і витонченість. Крім того, такі меблі відрізняється зносостійкістю і міцністю, хорошими технічними характеристиками і довговічністю в експлуатації. Будь диван, і шкіряний в тому числі, потребує певного догляду. Щоб очистити шкіряну меблі від забруднень, необхідно дотримуватися кількох елементарних правил.
Вам знадобиться
  • - бавовняна тканина,
  • - спирт,
  • - натуральне мило,
  • - ватяні диски,
  • - лід,
  • - липка стрічка.
Інструкція
1
Якщо на ваш улюблений шкіряний диван була випадково пролита рідина, нічого страшного, беріть одразу ж вологу ганчірку і негайно постарайтеся усунути забруднення з поверхні меблів. Не допускайте проникнення наповнювача в основу. Пролите вино або каву видаліть відразу ж вбирає папером або марлею, протріть місце бавовняною тканиною, злегка змоченою в слабкому розчині спирту.
2
Плями бруду можна усунути за допомогою звичайного мильного розчину (мило має бути натуральним). Для початку потріть пляму вологою серветкою, потім змочіть ватяний диск в мильному розчині і потріть забруднення круговими рухами. Висушіть сухою тканиною мокре місце, при цьому не потрібно сильно терти і натискати. Не використовуйте для чищення шкіряного дивана ацетон і скипидар, абразивні пасти і порошки - вони здатні зіпсувати оббивку, що призведе до псування меблів.
3
Ви випадково виявили прилиплу жуйку до шкіряній оббивці дивана - не проблема, візьміть шматочок льоду з морозильної камери, покладіть в поліетиленовий пакет і прикладіть його до жувальної гумки. Зачекайте, поки вона гарненько застигне, і через деякий час обережно соскребите її тупим предметом.
4
Найчастіше діти залишають на шкіряних меблів плями від фломастерів та кулькової ручки після малювання. Сліди чорнила можна усунути за допомогою липкої стрічки, наклейте її на забруднення, щільно притисніть і потягніть. Сліди від фломастерів непогано усуваються за допомогою шматочка вати, змоченої в медичному спирті. У подальшому обробіть місце забруднення стеаринової губкою.
Корисна порада
Перед застосуванням будь-якого засобу для очищення шкіряного дивана, перевірте попередньо на невеликому, менш помітному ділянці шкіри. Якщо реакції не послідувало, тоді можете сміливо приступати до усунення плям. Шкіряних меблів потрібно систематична прибирання пилососом і вологою тканиною. Це потрібно для збереження у шкіряного вироби чистоти пір.