Як заквасити капусту на зиму. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Квашена капуста - джерело вітамінів, її прийнято робити пізньої осені для вживання взимку. Адже саме в холодну пору року організму бракує енергії через зменшення вживання фруктів і овочів.
Вам знадобиться
    • капуста пізніх сортів 5 кг
    • морква 4-5 шт
    • сіль 3 ст.л.
Інструкція
1
Вимийте і обсушіть качан капусти. Зніміть верхні листки, розріжте качан навпіл. Кожну половину - ще на дві частини. Отримавши чотири дольки, виріжте з кожної качан. Потім тонко наріжте кожну частину.
2
Обмийте морква, очистіть від шкірки і натріть на крупній або дрібній тертці залежно від уподобань.
3
Насипте потрібну кількість солі в мисочку. Візьміть каструлю або глибоку миску, в якій кваситиметься капуста. Відокремте 3-5 жмень нашаткованої капусти, покладіть в посуд для закваски, посипте частиною солі. Перемішайте капусту з сіллю до появи соку. Далі додайте туди частину моркви і перемішайте. Візьміть дерев'яну толкушку або качалку і утрамбуйте вийшла суміш.
4
Продовжіть викладати шарами капусту, сіль і моркву, перемішуючи кожен з них. При цьому утрамбовуйте верстви товкачем до появи соку (він показується в поглибленні від толкушки).
5
Закінчивши з укладанням продуктів, вимийте руки. Чистими руками (краще кулаками) утрамбуйте капусту так, щоб сік вийшов на поверхню і покрив її зверху. Зверху покладіть тарілку. На тарілку потрібно поставити який-небудь вантаж. Це може бути цегла, трилітрова банка з водою або що-небудь ще. Збоку тарілки застроміть в капусту толкушку - це допоможе виходу газів при бродінні.
6
Залиште капусту в теплі на три доби. При цьому кілька разів на день потрібно з допомогою чистого ножа протикати капусту, дістаючи до самого дна. Це допоможе вийти зайвим газам, що врятує блюдо від гіркуватості.
7
Визначте готовність капусти можна за смаком. При цьому розсіл стане світліше і спаде, а піна зникне.
8
Розкладіть готову капусту по скляних банках і закрийте їх кришками. Зберігати капусту потрібно в холодильнику або в прохолодному підвалі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9bqiOStaDPY
Корисна порада
При укладанні шарів капусти солі і моркви туди ж можна додати спеції. Наприклад, насіння кропу або кмин. Також вітається додавання журавлини.