Як налаштувати ICQ на МТС.

ICQ є одним з найпоширеніших засобів інтернет-зв'язку. Багато користувачів активно спілкуються за допомогою ICQ на мобільному телефоні. Щоб мати таку ж можливість, абонентам «МТС» потрібно певним чином налаштувати свій телефон для доступу в інтернет.
Інструкція
1
Є кілька способів настройки. Перший з них полягає в автоматичному отриманні налаштувань від оператора. Для цього відкрийте на комп'ютері інтернет-браузер і перейдіть за посиланням http://www.mts.ru/help/settings/settings_phone/. У відповідному полі введіть свій номер телефону у вказаному форматі, потім виберіть необхідну картинку (для перевірки того, що ви є людиною, а не роботом) і натисніть кнопку «Відправити настройки». Через деякий час вони прийдуть на ваш телефон.
2
Другий варіант полягає в ручній установці налаштувань. Для цього необхідно вибрати відповідний пункт меню телефону. У пристроях iPhone виберіть «Налаштування» -> «Основні» -> «Мережа» -> «Стільниковий мережа передачі даних» і вкажіть наступні значення: - APN: internet.mts.ru; - Ім'я користувача: mts; - Пароль: mts.
3
У мобільних пристроях на базі Android (смартфони Samsung, LG, HTC, Sony Ericsson і ін.) Виберіть у меню «Налаштування» -> «Бездротовий зв'язок», поставте галочку навпроти «Мобільний інтернет» і виберіть пункт «Мобільні мережі ». Після цього натисніть «Меню» -> «Створити APN», вкажіть такі настройки, а решта залиште без змін: - ім'я: MTS internet; - APN: internet.mts.ru; - Логін: mts; - Пароль: mts;
4
В інших мобільних телефонах залежно від виробника і моделі необхідний пункт меню може розташовуватися в різних місцях, але, як правило, це «Інтернет», «Параметри конфігурації», «Точка доступу» і т.п. Створіть новий обліковий запис (профіль, точку доступу) з наступними параметрами: - ім'я профілю (Profile name): MTS Internet; - Канал даних (Data bearer): GPRS; - Точка доступу (APN): internet.mts.ru; - Ім'я користувача (User name): mts; - Пароль (Password): mts.
5
Встановіть створене підключення використовується за умовчанням. Для деяких телефонів необхідно відкрити настройки додатків і також вказати створене підключення в якості основного.