Як налаштувати повідомлення. Як налаштувати видачу увеломленій.

Якщо ви чекаєте важливий лист, необов'язково перевіряти пошту щохвилини, можна налаштувати переадресацію на ваш основний ящик або краще на телефон, адже він у вас завжди під рукою. Отже, щоб прийшло лист потрапив-таки до вас у руки, потрібно налаштувати повідомлення. Цим ми зараз і займемося, дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Налаштуйте «М-Агент», якщо хочете отримувати повідомлення про листи на екран вашого монітора. Скачайте і встановіть цю програмку. Який прийшов лист обов'язково дасть про себе знати, видавши налаштований вами звук.
2
Налаштуйте повідомлення про прихід нових листів на телефон. Відповідна служба повинна бути підключена і у вашого оператора. Щоб налаштувати таке повідомлення, потрібно подзвонити своєму мобільному оператору. Вашому телефону присвоять певний адресу. Далі потрібно зайти в налаштування пошти, вибрати потрібне повідомлення і записати адресу телефону, який був вам привласнений. Це платна послуга, дізнайтеся про розцінки у свого оператора. Зазвичай вона коштує приблизно 0.01 $ за лист.
3
Дізнайтеся у вашого мобільного провайдера, чи надають вони персональну адресу, за допомогою якого вони зможуть перенаправити вам лист з пошти у вигляді смс повідомлення. Якщо так, то ви таким же чином зможете налаштувати і повідомлення про прихід нової пошти.
4
Зайдіть в поштову скриньку, виберіть «Налаштування» і зайдіть в «Повідомлення». Введіть ваш персональний адресу, підтвердіть його паролем і збережіть. На телефон повинне буде прийти лист з кодом у вигляді смс.
5
Проробіть знову попередні дії. «Поштова скринька» - «Налаштування» - «Повідомлення». Натисніть на посилання з відповідним адресою. В відкрилася сторінці введіть код і натисніть «Підтвердити».
6
Якщо ви втратили лист з кодом, повторіть процедуру заново. «Поштова скринька» - «Налаштування» - «Повідомлення». Тепер натисніть кнопку «Отримати лист з кодом». Так ви отримаєте лист повторно.
7
Якщо ж ви невірно ввели адресу повідомлень, видаліть його і введіть новий, таким же способом ви можете просто змінити адресу пошти.
8
Скасуйте отримання повідомлень, якщо довгоочікуваний лист отримано, і ви в подібній послузі більше не потребуєте. Просто видаліть адресу з налаштувань, на який відправлялися повідомлення, і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Настроюючи повідомлення, пам'ятайте, кількість вказуються адрес не повинно перевищувати трьох.