Як створити електронний гаманець.

Для того щоб проводити будь-які грошові операції в інтернеті, найзручніше зареєструвати власний електронний рахунок в мережі. Деякі системи розрахунків такі, як webmoney, yandex-money і т.д. надають у цій галузі свої послуги.
Інструкція
1
• Найпростіше - створити електронний гаманець в системах: http://www.yandex.ruhttp://mail.ruДля того щоб створити гаманець в даних системах, достатньо лише зареєструвати там поштовий ящик (безкоштовно). І перейти за посиланням: Yandex - http://www.money.yandex.ru/Mail - https://www.money.mail.ru/И далі просто активувати послугу.
2
Однак слід враховувати і той факт, що оскільки зробити це просто, і немає ніяких серйозних заходів захисту гаманця. Можна таких грошей і позбавитися. Якщо хто-небудь зламає ваш поштовий ящик, то досить легко, при можливості, зуміє перевести з вашого рахунку всі гроші собі. Тому, створюючи свій рахунок в подібних системах, не забувайте про ризик.
3
Найбільш популярна система електронних грошей в Росії - це Webmoney. Зламати її, на відміну від yandex і mail практично неможливо. Реєстрація, правда, складніше:
4
Заходимо на сайт http://www.webmoney.ru/rus/index.shtml. Натискаємо «реєстрація». Вводимо мобільний номер (захід обережності від злому). Далі вписуємо свої справжні дані. Після чого на ваш поштовий ящик прийде спеціальний код реєстрації. Перейшовши по спеціальному посиланню, вам необхідно його активувати.
5
Після активації коду вам буде доступна сторінка для скачування спеціального програмного забезпечення. На вибір для персонального комп'ютера: WM Keeper Classic або WM Keeper Light. І для мобільного телефону WM Keeper Mobile (не обов'язково, за бажанням).
6
Після першого запуску обраної вами програми, буде знову відправлено листа з індивідуальними даними. Ці дані необхідно зберегти для подальшої роботи з системою, або в разі хакерських атак, відновлення гаманця і т.д. Бажано ці дані записати на компакт-диск, флешку або інший носій даних. Вони можуть знадобитися для запуску програми на іншому комп'ютері, або в разі переустановлення Windows.
Все більшої популярності набувають покупки по інтернету. Щоб убезпечити і спростити подібні платежі, були створені електронні гаманці. Як же створити собі подібний засіб оплати?
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші для поповнення гаманця.
Інструкція
1
Оберіть інтернет-сайт, на якому ви хочете зареєструвати свій електронний гаманець . В інтернеті їх існує багато, найбільш популярні в російськомовному сегменті PayPal (https://www.paypal.com/ru) і «Яндекс.Деньги» (https://money.yandex.ru/). Вибір слід робити в залежності від того, чи надає гаманець потрібні вам функції за прийнятною ціною. Наприклад, PayPal добре використовувати для оплати товарів і послуг на зарубіжних сайтах, але отримати з нього гроші на російський рахунок неможливо.
2
Пройдіть процедуру реєстрації аккаунта. При цьому анкетні питання можуть бути різними в залежності від сайту. Наприклад, на деяких ресурсах потрібно вказувати своє ім'я повністю, а також паспортні дані. В інших випадках гаманець може бути анонімний. При цьому вказуйте тільки діючий електронну адресу, так як на нього прийде лист-підтвердження або пароль для входу в систему.
3
Дочекайтеся схвалення вашого гаманця. Зазвичай він перевіряється вручну адміністратором ресурсу. В деяких випадках вас можуть попросити надіслати відскановане зображення паспорта для підтвердження вашої особистості. Але будьте обережні, якщо від вас вимагають копію карти. Якщо ви вирішили ризикнути, то майте на увазі, що при скануванні потрібно буде приховати частину цифр номера карти для захисту від шахраїв, а також не робити копію зворотного боку картки, так як на ній є секретний код.
4
Перед тим як використовувати підтверджений гаманець , уточніть тарифи на проведення грошових операцій. Найчастіше гаманець сам по собі безкоштовний, але з усіх перекладів грошей і покупок знімається певний відсоток або фіксована сума грошових коштів.
Корисна порада
Реєструйте гаманець тільки на комп'ютері, перевіреному на наявність вірусів і очищеному від них. В іншому випадку ваш пароль може бути вкрадений шахраями, які в такому випадку зможуть отримати доступ в ваших грошей.