Як прошивати супутникові ресивери. підключення тв тюнера до комп'ютера для прошивки.

Купуючи супутникову антену і включає телевізор, ви можете не знайти ті канали, які вам хотілося б дивитися. Це значить, що ваш ресівер не налаштований на них. Супутниковий тюнер - звичайний цифровий прилад для введення і виведення сигналу. Для комфортного перегляду потрібно поставити на нього спеціальне програмне забезпечення (прошивку), відповідну вашій моделі ресивера.
Вам знадобиться
  • - програма AutoArioner;
  • - нуль-модемний кабель;
  • - програма Ariter 2;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Підготуйте для процесу прошивки супутниковий ресивер, кабель для підключення до ПК (нуль-модемний) і спеціальний софт - програму для прошивания. Якщо у вас її немає, зайдіть на сайт виробника устаткування і скачайте найновішу версію. При цьому враховуйте, що для кожної моделі ресивера потрібно своя прошивка.
2
Запустіть програму, наприклад, AutoArioner. Підключіть супутниковий тюнер (ресивер) до комп'ютера за допомогою спеціального кабелю. Потім введіть спеціальний код за допомогою пульта від тюнера, щоб перевести його в положення «Soft». Якщо ви все зробили правильно, то програма визначить вашу модель ресивера і версію прошивки, встановлену на ньому. Потім від'єднайте ресивер від харчування 220 В, витягнете штекер з розетки. Після цього в програмі AutoArioner натисніть на віконце «відкрити» і виберіть відповідний файл прошивки. Тепер дійте швидко. Як тільки файл для прошивки обраний, то в плині 10-15 секунд відновите харчування ресивера. Якщо ви все зробите правильно, то пройде процес заливки ПЗ, а ресивер буде показувати на табло 8888. Як процес закінчиться, то він перейде режим Stand by.
3
Залийте список каналів на супутниковий тюнер. Для цього використовуйте програму Ariter 2. Можна або завантажити список каналів в інтернеті, або перед прошивкою скинути наявний список з ресивера, а потім його встановити назад. Для цього, перше - переведіть тюнер в черговий режим Stand by. Друге - підключіть ресивер до ПК за допомогою кабелю. Третє - відкрийте програму Ariter 2, натисніть в ній Tools і виберіть порт, через який підключили тюнер до ПК.
4
Переведіть ресівер в режим «готовності до передачі всіх настройок каналів і їх списків на ПК» пультом, запроваджуваний код відрізняється у різних моделей ресіверів. Якщо він буде введений вірно, то на передньому табло тюнера з'явиться напис «data». В програмі, в меню SEND \ RECEIVE, виберіть пункт Receive from STB. Збережіть канали на ваш ПК. Щоб залити канали назад на ресивер, то проробіть пункти 1-3. Потім введіть код з пульта, перевівши тюнер в режим готовності тюнера до прийому даних. Потім у програмі Ariter 2, в меню SEND \ RECEIVE, виберіть Send to STB. Як завантаження закінчиться, з'явиться віконце, що повідомляє про вдалу заливці.
Хтось ще сидить в своєму місті в очікуванні появи якісного цифрового телемовлення, хтось все ще дивиться всім звичний аналоговий пакет. Але ті, хто не звикли чекати, вже придбали комплект для перегляду супутникового телебачення і насолоджується цифровий картинкою телепрограм на своїй плазмі або LCD.

При цьому, незважаючи на те, що на вході в приймач якість висока, воно все-таки може губитися по шляху проходження від тюнера до телевізора. Щоб уникнути цих втрат потрібно правильно підібрати інтерфейс для того щоб підключити ресивер (супутниковий тюнер), при якому втрати якості зображення будуть мінімальні. Особливо це актуально для людей приймаючих HDTV канали.Легче всього підключити ресивер до телевізора через композитний (компонентний) роз'єм, який розташований, як правило, на одному RCA (тюльпані). При такому підключенні знижується чіткість зображення і контрастність кольору, так як всі сигнали йдуть по одному дроту. Це буде невеликим недоліком на 15 дюймовому телевізорі, але для екранів, діагоналі яких не менше 26 дюймів, така якість буде неприйнятно, всі враження від перегляду нових фільмів або телепередач, будуть іспорчени.Более якісним буде підключення через S-Video інтерфейс. У такому типі підключення кольоровість і яскравість передається по окремих дротах, що робить картинку більш стабільною, недоліком є погане колірне воплощеніе.Компонентний інтерфейс на сходинку вище своїх попередників, він ще більш якісний. Використовуючи три кабелі для передачі відеосигналу до телевізора, втрати в якості зображення зведені до мінімуму. Такий інтерфейс дозволить без сорому вивести картинку на розкішний 36 дюймовий ЖК або плазмовий екран. Зображення при такому підключенні чітке, з контрастними кольорами. В якості роз'ємів при такому підключенні зазвичай застосовуються тюльпани (RCA). Користуючись SCART роз'ємом, можна підключити ресивер як по RGB стандарту, так і по композитного S-Video. RGB, є самим якісним форматом з точки зору передачі всіх складових відеоізображеній.Однако техніка не стоїть на місці і за останні роки далеко просунулася у своєму розвитку, для передачі зображення з високою роздільною здатністю був розроблений і створений абсолютно новий HDMI інтерфейс.