Як зробити газогенераторну піч.

Якщо у вас є заміський будинок, в якому живете ви тільки в теплу пору року і лише час від часу приїжджаєте взимку, то напевно ви задавалися питанням: «А чи є спосіб швидко і без зайвих грошових витрат обігріти цей будиночок? ». Виявляється, швидко зігріти повітря в приміщенні можуть газогенераторні печі. До того ж вони дуже економні.
Вам знадобиться
  • - два листи сталі;
  • - 13-метрова сталева труба;
  • - 3-метрова профільна труба;
  • - колосникові грати;
  • - зварювальний апарат та електроди;
  • - автоматика регулювання температури, а також відтоку і припливу повітря;
  • - фарба;
  • - щітка.
Інструкція
1
виварити з металу двокамерну прямокутну конструкцію. Нижня камера газогенераторної печі призначена для заправки паливом, а верхня - камера-дожёг. В якості внутрішнього розмежування між цими камерами встановіть колосникові грати.
2
З сталевої труби зробіть технологічні отвори, за допомогою яких регулювався б приплив повітря і його відтік. Газогенераторні печі на відміну від звичайних опалювальних пристроїв не забезпечені «класичним піддувалом, за допомогою якого б в топковий камеру надходив необхідний для підтримки вогню приплив повітря. Тому обов'язково подбайте про встановлення на газогенераторну піч регулятора потужності (отслужівает вхідне повітря) і регулятора-газифікатора (регулює відтік повітря).
3
Забезпечите конструкцію газогенераторної печі теплообмінником-калорифером. Він може бути виконаний у вигляді системи, що з конвективних труб. Принцип дії даного механізму наступний: нижні труби всмоктують з підлоги холодне повітря, а верхні - віддають в приміщення вже прогріте повітря. Тобто відбувається «вимушена» конвекція повітря.
4
Встановіть систему-автомат, регулюючу температуру нагрівання. Також за допомогою профільної труби зробіть димохід.
5
Пофарбуйте газогенераторну піч спеціальною емаллю, призначеної для покриття металевих поверхонь, що піддаються сильним температурних перепадів, і не боїться високої температури. Ось і все: газогенераторна піч готова!
Зверніть увагу
Зверніть увагу на якість зварювання: воно повинно бути бездоганним! Якщо зварювати металеві поверхні вам раніше не доводилося, краще залучіть до виконання цих робіт фахівця.
Корисна порада
У всіх газогенераторний котлів є один недолік: оскільки на виході подається занадто холодний газ, якщо димохідну трубу її не утеплити, то в піч буде стікати конденсат. Запобігайте виникненню цієї проблеми, утепливши димохід.