Як поставити код домофона. Як увійти в системне меню домофона факторіал.

Уявіть на мить ситуацію: після важкого трудового дня ви повертаєтеся додому, але тут вас чекає «сюрприз» - домофон, встановлений на вхідних дверей в під'їзд, не реагує на ваш ключ. Як потрапити додому? Сусідам дзвонити - вже занадто пізно: люди можуть вже відпочивати. Вихід із ситуації - спробувати відкрити двері за допомогою сервісного меню.
Вам знадобиться
  • - ключ для відкриття дверей з домофоном.
Інструкція
1
Кожен домофон має свій індивідуальний «маршрут» до сервісного центру. Приміром, перед вами домофон «Факторіал». Щоб увійти в його сервісне меню, наберіть шестизначний код «охоронця»: це може бути або шість нулів, або комбінація «123456». Якщо після вжитих дій вхідні двері не розблокована, спробуйте натиснути на «5» (утримуйте клавішу від трьох до п'яти секунд): на екрані має висвітитися сервісне повідомлення. Після цього наберіть комбінацію «180180», після чого натисніть кнопку «виклик», потім наберіть «4» і знову натисніть на кнопку «виклик».
2
Якщо на вхідних дверях встановлений домофон Vizit, щоб потрапити в сервісне меню, наберіть комбінацію «# 999» і дочекайтеся двох коротеньких звукових сигналів, після чого сміливо введіть майстер-код (зазвичай це комбінація, що складається з чотирьох чисел - « 1234 »), у відповідь на що пристрій повинен прореагувати коротеньким писком. Якщо введений вами майстер-код виявився неправильним, то сигнал, який видасть домофон, буде Двотональна.
3
По черзі набирайте інші комбінації чисел: «9999», «6767», «12345», «3535», «11639» та «0000» (одна з комбінацій точно підійде). Увійшовши в сервісне меню, ви зможете без праці відкрити двері і поставити новий код. Перебуваючи в сервісному меню, натисніть «2», потім зробіть невелику паузу і клікніть на «#», потім після коротенької паузи наберіть «3535» (після цих дій двері відкриється). Якщо натиснути на кнопку «3», то у вас з'явиться можливість «програмування» ключа.
4
Після натискання цієї кнопки піднесіть свій ключ до зчитувача охоронного пристрою і натисніть кнопочку «#», потім дочекайтеся писку, що свідчить про те, що ваш ключ знову внесений в пам'ять домофона.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: за законодавством нашої країни всі дії, пов'язані з самостійним програмуванням домофона, вважаються правопорушенням!
Корисна порада
Всі вищеописані майстер-коди виявляться вам корисними лише за однієї умови - якщо при установці домофона охоронна компанія не поміняла в ньому налаштування за замовчуванням.
Якщо ви прийшли до думки, що необхідно встановити металеві двері і домофон на вхідних дверей в під'їзд будинку, то ви зробили правильний крок у напрямку захисту будинку від непрошених гостей. Як правило, в під'їздах, де встановлені домофон и, завжди чистота і порядок. Встановити домофон своїми силами у вас, можливо, і не вийде, але взяти на себе функції організатора цього заходу вам цілком під силу.
Вам знадобиться
  • Організаторські здібності
Інструкція
1
Візьміть на себе роль організатора. Як організатор, ви перебуваєте в виграшній ситуації, оскільки більшість фірм, що встановлюють домофон и, роблять для організатора знижку, іноді покриває ваші витрати повністю.
2
Проведіть опитування мешканців під'їзду, щоб визначити прихильників і противників установки металевих дверей і домофон а. Справа в тому, що вартість робіт та необхідного обладнання в кінцевому підсумку ділиться на кількість квартир, розташованих в під'їзді. Якщо хтось відмовиться від установки, інші повинні будуть оплатити роботи за них. Що відмовилися від установки домофон а мешканці отримають безкоштовно два електронних ключа, але залишаться без переговорного пристрою.
3
Складіть список учасників, в якому вкажіть кількість електронних ключів, потрібних кожній квартирі. Як правило, два ключа ви отримуєте безкоштовно, а за додаткові доведеться заплатити. Передбачте додаткові ключі для листоноші і прибиральниці, якщо це необхідно.
4
За участю представника фірми, що займається установкою домофон а, розрахуйте суму, необхідну для установки. Розділіть необхідну суму на кількість учасників і внесіть її в список-відомість. Тепер ви можете приступати до збору грошових коштів від квартиронаймачів, що беруть участь в процесі установки домофон а.
5
Викличте представника фірми-установника для виробництва необхідних замірів та укладання договору на установку і обслуговування домофон а. Договір буде укладено з представником мешканців під'їзду, в даному випадку - з вами. Для оформлення договору потрібно ваш паспорт. При підписанні договору переконайтеся, що в ньому є перелік робіт і терміни їх виконання, а також відповідальність сторін за порушення умов договору.
6
Внесіть обумовлений відсоток від загальної вартості робіт та матеріалів (зазвичай це 50%). Частину внесіть після виконання договірних зобов'язань. Не забудьте роздати мешканцям комплекти ключів від домофон а. Тепер ваш під'їзд надійно захищений від доступу сторонніх осіб.