Як опечатати квартиру.

Опечатати квартиру необхідно для збереження майна в недоторканності, для запобігання його псування або розкрадання. Опечатування відбувається у випадках очікування спадкоємцями прийняття охоронюваного спадщини, в разі стягнення з боржника.
Інструкція
1
Право на прийняття необхідних заходів до збереження майна та опечатування квартир мають державні нотаріуси (приватні нотаріуси не мають такого права). Якщо ви нотаріус, то за заявою спадкоємців виїжджайте на місце знаходження спадщини. Також прийміть заходи по охороні майна, якщо дізналися, що воно залишилося без нагляду після смерті громадянина.
2
Спочатку опишіть все що знаходиться в квартирі майно (меблі, речі, коштовності). Складіть акт, перерахувавши кількість одиниць, розмір, колір та рік випуску речей, підпишіть його в присутності свідків. Вийшовши з квартири, наклейте смужку паперу на двері, вказавши дату проведення опису, свою посаду і поставте печатку.
3
Якщо опис майна постійно переривається або відбувається кілька днів, то опечатувати квартиру щоразу при виході з неї. Обов'язково вкажіть в акті причини і час припинення опису, її відновлення. Також пишіть в акті про стан пломби або печатки під час розтину приміщення.
4
Заберіть друк з двері, коли закінчиться процес встановлення і оголошення спадкоємців. Якщо таких не знайшлося, ви вправі скласти акт про передачі майна державі.
5
В інших випадках опечатування квартири відбувається тільки за рішенням суду. Якщо ви судовий пристав - виконавець, то зверніться до старшого приставу за дозволом на проникнення в квартиру боржника. Після примусового виселення мешканців, опечатати квартиру із зазначенням часу, посади та П.І.Б., поставте державну печатку.
6
Не забудьте пред'явити виконавчий лист боржнику або порушнику з зазначенням розміру виконавчого збору.
7
Якщо ви боржник, то пам'ятайте, що судовий пристав на законних підставах має право входити в квартиру, якщо у нього є виконавчий лист, оглядати і описувати майно, у разі необхідності опечатати квартиру.
Сейфи широко використовуються в повсякденній діяльності різних установ. Щоб забезпечити схоронність вмісту і встановити, чи не розкривався Чи сейф без відома особи, відповідальної за зберігання документів, використовуються різні види печаток. Опечатувати сейфи можна кількома способами. Головна вимога до технології опечатування сховища - надійність.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - печатка організації;
  • - клей;
  • - підвісна плашка;
  • - міцна нитка;
  • - пластилін;
  • - металева печатка;
  • - для опечатування.
Інструкція
1
Для опечатування сейфа, не обладнаного спеціальними пристосуваннями, використовуйте паперові печатки. Відріжте від аркуша паперу смужку по ширині звичайної печатки організації (або трохи ширше). Проставте на аркуші два-три відбитка печатки організації, використовуваної, наприклад, для відправки кореспонденції.
2
На смужці вкажіть також поточну дату і поставте підпис особи, відповідальної за зберігання вмісту сейфа. Тепер смужку наклейте на сейф так, щоб вона перекривала щілину між дверцятами і підставою (найкраще, якщо паперова друк закриє замкову щілину сейфа).
3
Використовуйте також для опечатування сейфа підвісну плашку. Її можна виготовити з дерев'яної дощечки або підходящої пластмасової деталі. З внутрішньої сторони сейфа виведіть назовні дві нитки, одна з яких укріплена на дверцятах, а друга, на поверхні основи сейфа. Закрийте сейф. Помістіть в поглиблення плашки шматочок пластиліну і утопите в ньому кінці ниток. Зверху на пластилін поставте відтиск металевої печатки, використовуваної для опечатування сейфів.
4
При відсутності плашки використовуйте два шматки пластиліну і міцну нитку. Прикріпіть один шматок пластиліну на дверцята сейфа, а другий - на планку, прилеглу до дверцят. Закрийте сейф. Прикладіть до шматків пластиліну нитку і утопите її в матеріалі, щоб утворилися дві невеликі «коржі», а нитка проходила всередині них. Тепер прикладіть металеву печатку до обох шматках пластиліну, щоб залишилися чітко видимі відбитки.
5
Якщо є технічна можливість, обладнайте сейф опечатується пристроєм з відкидним або висувним штоком. Для опечатування сейфа при цьому також використовується пластилін і металева печатка. Закрийте сейф, накиньте на дверцята шток (або пересуньте його). Закладіть пластиліном поглиблення в пристрої. Прикладіть до пластиліну друк, зробивши чіткий і добре видимий відбиток.