Як підібрати об'єктив Canon.

Перед покупкою необхідно визначити критерії вибору об'єктива. Ними можуть виявитися такі оцінки, як зручність використання, універсальність, зовнішній вигляд об'єктива, світлосила, різкість, конструкція, вага, ціна і багато іншого.
Інструкція
1
Дуже важливим параметром, особливо в умовах поганого освітлення, є світлосила вашого майбутнього об'єктива. Так що, якщо є така можливість, придбайте об'єктив з більшою світлосилою. Враховуйте ще й той факт, що об'єктиви, які мають постійне значення діафрагми, будуть перевершувати об'єктиви зі змінною діафрагмою (у них при зміні фокусної відстані буде змінюватися і світлосила).
2
Ефективність роботи вашого об'єктива буде залежати від того, з яких матеріалів виготовлені його елементи. Наприклад, зменшити хроматичну аберацію, яка впливає на різкість зображення і його контрастність, здатне використання нізкодісперсіонного скла.
3
Не забувайте і про те, що деякі об'єктиви сумісні не з усіма цифровими камерами і вже тим більше вони не підійдуть камерам плівковим. Так що перед покупкою обов'язково звірте потрібні параметри. До речі, якщо ви користуєтеся обома типами камер (і плівковою, і цифровий), тоді не варто купувати об'єктив, призначений тільки для цифрової камери.
4
Ще один параметр, який не варто випускати з виду - вага придбаного об'єктива. Можете порівняти об'єктив з іншими і побачити, який з них виявиться найбільш зручний для вас.
5
Критерії, які допоможуть вам визначити довговічність і міцність об'єктива, - це стандарти його збірки і сама конструкція. Наприклад, дешеві об'єктиви із пластику поступатимуться виробам, виготовленим з магнієвого сплаву. Також не будуть деформуватися об'єктиви з металевим байонетом, чого не скажеш про об'єктиви з байонетом, зробленим із пластику. Крім того, слід звернути увагу на герметичні об'єктиви. Вони є найменш сприйнятливими до дії вологи і пилу.
6
При виборі об'єктива не забувайте перевірити зручність його використання, ергономіку. Обов'язково подивіться, чи зручно лежить об'єктив в руках, чи легко повернути фокусировочниє кільця або поляризаційний світлофільтр (якщо на об'єктив прикріплена бленда). Такі нескладні питання допоможуть вам протестувати новий об'єктив, а від ваших відповідей буде залежати і якість знімків, які будуть зроблені.
Зверніть увагу
Навіть через майже два роки багатьох володарів дзеркальної камери початкового рівня Canon 550D мучить питання, який об'єктив вибрати. В даний момент на ринку величезний вибір продуктів і, як правило, починаючому фотографу дуже складно визначитися з покупкою. Наведений нижче матеріал повинен допомогти новачкам зробити для себе правильний вибір і при цьому залишитися задоволеним.
Корисна порада
Оскільки у фотографії стандарт це кадр 35 мм, то все фокусні відстані прийнято виражати в масштабі цього формату, отже якщо ви вибираєте об'єктив для фотокамери з матрицею менше ніж розмір кадру 35 мм плівки, то для обчислення фокусної відстані яке отримаєте ви потрібно помножити кропфактор матриці на фокусна відстань об'єктива. Наприклад купуючи об'єктив Canon 18-55мм f/2.8 для камери Canon 500D (її кропфактор дорівнює 1,6), ви отримаєте фокусні відстані 28,8-88мм.