Як знайти знайомих.

Як бути, якщо ви раптом втратили контакт з тими людьми, з ким колись навчалися разом, служили або навіть просто працювали? З появою різних корисних інтернет сервісів пошук потрібних вам людей стає набагато більш ефективним і зручним заняттям. У даній статті ми розглянемо кілька способів, як можна знайти потрібного вам людини. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Зайдіть на Яндекс (www.yandex.ru). В пошуковий рядок введіть ім'я та прізвище того, про кого шукаєте інформацію. Наприклад, Іванов Андрій. І натисніть кнопку «Знайти». У вас повинна відкритися сторінка з результатами пошуку. Однофамільців і тезок буде багато, по черзі заходите на сторінки і намагайтеся знайти того, хто вам потрібен.
2
Спробуйте пошукати людини через Google (www.google.ru). Принцип пошуку такої ж, як і на Яндексі - вводите дані в пошуковику, а потім перегляньте ту інформацію, яку видасть вам Google.
3
Щоб звузити критерії пошуку, потрібно задати більше докладної інформації про людину. Тому спробуйте пошукати його в соціальних мережах.
4
Зайдіть на «Однокласники» (www.odnoklassniki.ru). Щоб знайти тут людину, потрібно спочатку зареєструватися. Але можливості пошуку тут набагато ширше, так що реєстрація того варто. Для реєстрації вам буде потрібно вказати свою електронну пошту і номер мобільного телефону, на нього вам буде висланий спеціальний код, який потрібно буде ввести для завершення реєстрації. А тепер візьміться за пошук! Вводите всю інформацію, яку знаєте про людину: ім'я, прізвище, вік, країну проживання, місто і т.д.
5
Спробуйте пошукати втраченого знайомого так само в соціальній мережі «Вконтакте» (www.vkontakte.ru). Тут так само потрібен обліковий запис, після чого можна здійснювати пошук.
6
Пошукайте знайомого на сайті «У колі друзів». Принцип такий же: реєстрація і пошук.
7
Якщо людина до цих пір не знайдений, спробуйте пошукати його через сервіси спілкування - my.mail.ru, moikrug.ru. У першому сервісі вас теж попросять зареєструватися, щоб почати пошуки. А в другому можна просто ввести дані про людину, але щоб відправити знайденому людині повідомлення, вам також буде потрібно реєстрація.
8
Якщо ви використовували всі наведені вище інтернет ресурси, а результатів немає, спробуйте пошукати людини через програму «Жди меня». Адже можливо, що просто той, кого ви шукаєте, не є активним користувачем інтернету. А на сайті даної передачі http://poisk.vid.ru ви зможете залишити заявку про пошук людини. Інтернет - своєрідне сарафанне радіо. Ви обов'язково знайдете один одного!
В даний час існує безліч соціальних мереж. За останні пару років їх популярність різко зросла. Величезна різноманітність соціальних мереж в Інтернеті істотно спрощує пошук друзів. Найбільш швидкий і зручний спосіб знайти знайомого або родича - пошук в соціальних мережах.
Вам знадобиться
  • Інтернет, браузер, реєстрація в одній або декількох соціальних мережах.
Інструкція
1
Якщо Ви ще не зареєстровані ні в одній із соціальних мереж, створіть сторінку на сайті Вконтакте, Одноклассники, Фейсбук, Твіттер або Моймир, наприклад. Вкажіть свої ім'я та прізвище, рік народження, місто, в якому Ви проживаєте. Не забудьте так само вказати свою школу та/або університет, місце роботи. Завантажте фотографію хорошої якості. Бажано, щоб на ній було досить чітко видно Ваше обличчя. Так буде простіше людям, які захочуть знайти Вас.
2
Скористайтеся спеціальним пошуком соціальної мережі. Вкажіть ім'я та прізвище людини, яку ви хочете знайти, його вік. Якщо Ви не знаєте точного віку людини, вкажіть межі, в яких він, на вашу думку, варіюється. Значно полегшує пошук заповнення полів "Країна", "Місто", "Пол". Природно, вам майже забезпечений успіх, якщо Ви відзначите школу або ВУЗ.
3
Відправте своєму знайомому заявку на додавання в список його друзів. Якщо Ви мало знайомі з якоюсь людиною і хочете його знайти, то при відправці запиту, прикладіть повідомлення з текстом про те, де і за яких обставин ви бачилися, або як познайомилися, якщо це сталося недавно.
4
В соціальних мережах люди часто вказують невірні дані, іноді навіть вигадані ім'я та прізвище. Спробуйте пошукати знайомих серед тих, кого Ви вже встигли додати в список своїх друзів. Можливо, у вас є спільні знайомі. Перегляньте список їхніх друзів, можливо, Ви дізнаєтеся кого-небудь по фотографії.
Зверніть увагу
Не варто використовувати для пошуку знайомих клієнти зразок ICQ, Jabber або Mail.ru Агент. Там, як правило, користувачі не вказують правдиву інформацію про себе.
Корисна порада
Якщо ви хочете отримати більш швидкий і якісний результат, реєструйтеся відразу в декількох соціальних мережах.