Як знайти хороший швейний цех.

Відкриваючи власний бізнес, можна засновувати швейне виробництво. Але для любителів дизайну та моделювання одягу, крім реєстрації та пошуку кваліфікованого і сумлінного персоналу, потрібно знайти хороший цех. Тобто місце, де можна було б організувати високоефективне швейне виробництво.
Вам знадобиться
  • - приміщення під швейний цех;
  • - його планування;
  • - оголошення в газеті.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з профілем роботи, тобто видом одягу, яку ви збираєте виготовляти. Вивчіть ринок, попит і пропозиція, з'ясуйте, який товар найбільш ходовий, позначте плановані обсяги виробництва і т.д. Це допоможе вам успішно зайняти свою нішу на ринку, а також зорієнтує в розмірі приміщення для майбутнього цеху, кількості місць зберігання і т.д.
2
Далі вирішите, яким саме буде ваш цех. Можна, звичайно, залучати швачок, які працюватимуть на дому, забезпечивши їх швейними машинками, але тут існує високий ризик того, що швачки-надомниці будуть робити «ліві» замовлення. Так що краще все ж відкрити цех, хоча це і передбачає великі витрати за оренду.
3
Приміщення для швейного цеху вибирайте містке. Попередньо розділіть його на зони, де у вас знаходитиметься швейна майстерня, закроювальний, склад, підсобні приміщення, кабінет модельєра. Розплануйте робочий простір згідно санітарно-гігієнічним нормам і правилам техніки безпеки. Врахуйте, що за порушення цих правил вас можуть оштрафувати і навіть закрити.
4
Для пошуку приміщення для цеху дайте оголошення про бажання придбати або орендувати приміщення певної площі, переглядайте оголошення про продаж і здачу в оренду приміщень комерційного та промислового призначення в місцевих газетах і різних інтернет-сайтах.
5
Можете скористатися послугами агентств нерухомості. Вони, хочеться вірити, підберуть і запропонують вам приміщення згідно вашим вимогам, а вам залишиться тільки оглянути можливі варіанти і укласти угоду про купівлю або оренду приміщення з його власником. Обов'язково перевірте право власності на приміщення, щоб потім не опинитися біля розбитого корита.
6
Особливих вимог до місця для швейного цеху немає, він може перебувати навіть за містом. Тим більше, що вартість оренди і ціни на нерухомість на околицях нижче, ніж в центі населеного пункту. Але якщо ви плануєте поєднати цех з ательє з ремонту одягу або її пошиття на замовлення, шукайте приміщення в центрі міста зі зручними засобами повідомлення. Так ви привернете до себе більше клієнтів. При виборі приміщення зверніть особливу увагу на комунікації, так як вам потрібно будуть подбати про гарну проводці, сигналізації, вентиляції, освітлення тощо.