Як вибрати окуляри для гірських лиж.

Важливою деталлю екіпіровки кожного гірськолижника є спеціальні окуляри. Вони не тільки захищають очі спортсмена від попадання в них снігу, гілок та інших сторонніх предметів, а й оберігають їх від яскравого сонця. Тому так важливо вибрати окуляри для гірських лиж правильно.
Інструкція
1
Особливу увагу при виборі захисних окулярів приділіть їх лінзам, а точніше - їх кольору. Ідеальним варіантом для катання на гірських лижах в умовах сильного освітлення є окуляри з лінзами золотого кольору. Відмінний захист для очей гірськолижника в хмарну погоду - скла рожевого кольору. Знизити світловий потік під час катання на лижах високо в горах здатні темні лінзи. При недостатньому освітленні в похмурі дні краще вибрати фіолетові окуляри. Для катання з гір вночі виберіть моделі з прозорими лінзами. Дзеркальне покриття лінз є додатковим захистом для очей гірськолижника від яскравого світла.
2
При виборі окулярів для катання на гірських лижах зверніть увагу на їх оправу. Вона повинна бути виконана з Термополиуретан, сохраняющего гнучкість і міцність виробу в будь-яких температурних умовах.
3
Вибираючи окуляри для гірських лиж, переконайтеся в якості їх ущільнювача. Найбільш комфортним є ущільнювач, що складається з трьох різних шарів: жорсткого з підвищеною щільністю, м'якого і тонкого з мікрофлісом. Такі окуляри дуже надійно фіксуються на обличчі.
4
Ремінець у всіх очок для катання на гірських лижах еластичний. А ось застібки у різних моделей можуть відрізнятися. Віддайте перевагу тим очками, застібки яких можна регулювати, не знімаючи рукавичок.
5
Вибираючи окуляри для гірських лиж, обов'язково приміряйте кожен вподобаний варіант. По-перше, окуляри повинні щільно прилягати до обличчя. По-друге, ущільнювач і еластичний ремінець їх не повинен завдавати вам ніякого дискомфорту. Якщо при катанні на гірських лижах ви плануєте використовувати товсту шапку або захисний шолом, приміряйте окуляри безпосередньо на них.
6
Ніколи не купуйте окуляри для гірських лиж, які погано лежать на переніссі, а також ті моделі, особа в яких починає швидко потіти.